Сонця було багато: Трифанівська СЕС достроково виконала річний план з виробництва електроенергії

23 листопада 2018, 13:25

Уже виробленого на станції обсягу електроенергії досить для покриття річної потреби жителів половини Великоолександрівського району

Трифанівська сонячна електростанція з початку року виробила 12,5 млн кВт-год "зеленої" електроенергії. Завдяки великій кількості сонячних днів станція змогла сьогодні – 23 листопада – виконати річний план.

Реклама

Уже виробленого на станції обсягу електроенергії достатньо для покриття річного споживання жителями половини Великоолександрівського району (Херсонська обл.), на території якого знаходиться СЕС.

Крім того, 12,5 млн кВт-год "зеленої" електроенергії – це еквівалент понад 13 тис. тонн СО₂ (вуглекислого газу), який завдяки роботі станції не буде викинутий в атмосферу.

__41

В тренді
Три способи прискорити рух пасажирських поїздів. Цікаві проекти від Мінфіну

"Найенергійнішим" для СЕС було все літо. Але найбільше план перевиконувався в квітні (+23%) та жовтні (+30%).

Реклама

"Хороші погодні умови і правильна експлуатація дозволяють Трифанівській СЕС за підсумком 2018 року виробити більше електроенергії, ніж ми очікували. Це чудова новина не тільки для нас, але і для країни – адже "зелена" енергетика не несе шкоди для навколишнього середовища", – зазначив головний енергетик Трифанівської СЕС Олексій Кучеров.

Трифанівська сонячна електростанція – пілотний проект компанії ДТЕК в сегменті сонячної енергетики. Проектна потужність станції – 10 МВт. Вона була введена в експлуатацію в серпні 2017 року. Тоді і почала виробництво "зеленої" електроенергії для енергосистеми України. Розташована СЕС в Херсонській області.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти