ДТЕК інвестує 1 млрд євро в зелену енергетику – Тимченко

14 листопада 2018 15:12

Фінансування проектів альтернативної енергетики здійснюватиметься частково – за рахунок залученого капіталу

Енергетичний холдинг ДТЕК бачить майбутнє за розвитком зеленої генерації і активно інвестує в неї. Також компанію цікавлять системи зберігання енергії, розповів генеральний директор Максим Тимченко в інтерв'ю інтернет-виданню " Економічна правда".

Реклама

За словами керівника ДТЕК, фінансування проектів альтернативної енергетики здійснюватиметься частково за кошти компанії, частково – за рахунок залученого капіталу.

"Минулого тижня у нас було засідання наглядової ради, пов'язане із затвердженням проекту будівництва Орловської вітроелектростанції на 100 мегават. Відповідно, на засіданні наглядової ради ми обговорювали і затвердили проект. Ви, напевно, чули нашу заяву про те, що ми хочемо інвестувати до мільярда євро в розвиток зеленої генерації? Як правило, інвестиції в ці проекти здійснюються десь в пропорції 35:65. 65% – це залучений капітал, 35 – акціонерний", – поінформував Максим Тимченко.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Не пропусти!
Україна – Північна Македонія: онлайн другого матчу нашої команди на Євро-2020

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу посилання – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпустка) електроенергії – 37,1 млрд кВт ∙ год, з яких 637,8 млн кВт ∙ г забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії по мережах – 43,2 млрд кВт ∙ год. 

Реклама

До складу ДТЕК входить Ботієвська вітрова електростанція – найбільша вітрова електростанція України. Встановлена потужність енергостанції становить 200 МВт. Будівництво здійснювалося в дві черги: у 2012 році було запущено 30 установок "Vestas V-112", в 2014 році – ще 35. У 2017 році енергостанцією було згенеровано 634,1 млн кВт⋅ч.

ДТЕК входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти