Верхній поріг гарантованої суми відшкодування вкладів може зрости в чотири рази

19 квітня 2018 14:40

У Фонді гарантування вкладів заявили про можливе поетапне підвищення гарантованої державою суми вкладу

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) заявили, що 2019 року можливо приступити до поетапного збільшення гарантованої суми відшкодування вкладу з 200 тис. грн до 600-800 тис. грн. Про це повідомив директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін.

Реклама

"Основна мета, яку ставить перед собою Фонд гарантування – підвищити гарантовану суму відшкодування вкладів... Ми вважаємо, що за певних спільних зусиль ми цілком можемо виходити на поетапне збільшення гарантованої суми відшкодування вкладів наступного року до 600-800 тис. грн", – розповів він на брифінгу в Києві 19 квітня.

При цьому Ворушилін додав, що для підвищення гарантованої суми відшкодування вкладів необхідно стабілізувати фінансовий стан Фонду і не допустити втрати активів неплатоспроможних банків.

Як відомо, Фонд гарантування вкладів фізосіб, який не приваблює гроші з держбюджету, зацікавлений в тому, щоб якомога вигідніше реалізувати активи банків-банкрутів. Саме за рахунок виручених від продажу коштів Фонд виплачує компенсації вкладникам неплатоспроможних банків.

Не пропусти!
Україна проти Швеції та інші пари 1/8 фіналу Євро-2020
Наші уболівальники знову побачать гру збірної на Євро

Як повідомлялось, на початку квітня Фонд гарантування вкладів продав активи 34 банків-банкрутів більш ніж на 860 млн грн.

Реклама

Нагадаємо, раніше в Україні запустили голландські аукціони для банківських активів. Фахівці вважають, що редукціон дозволяє встановити реальну ринкову ціну лоту.

Как известно, Фонд гарантирования вкладов физлиц, который не привлекает деньги из госбюджета, заинтересован в том, чтобы как можно выгоднее реализовать активы банков-банкротов. Именно за счет вырученных от продажи средств Фонд выплачивает компенсации вкладчикам неплатежеспособных банков.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти