Кредити для бізнесу рекордно подешевшають – НБУ

5 травня 2018, 15:03

Національний банк озвучив оптимістичний прогноз за найближчі рік-півтора

Поки банки в Укрїині готові пом'якшити умови кредитування, ставкиза корпоративними позикамивжепочалипоступовознижуватися.Про цесвідчатьданіНаціональногобанкуУкраїни(НБУ).

Нацбанкочікує,щовартістьтакихкредитіввпадедоісторичногомінімумувжевнайближчірік-півтора.Регуляторпояснює:потенціалдо зниженняставокзбільшивсязавдякиздешевленнюфондування.

Крімтого,знижуютьсяставкиподепозитах.
"Процентні ставки по депозитах в інвалюті знаходяться на історичному мінімумі, по гривневих депозитах – близькі до мінімальних за останні шість років", - підрахували в НБУ.
Реклама

1525521525.6978

Також,за данимиНБУ,банкичекають відновленняактивностіклієнтів.Втім,банкине плануютьпом'якшуватистандартикредитуваннядлявеликихпідприємств,алепередбачаютьпом'якшенняумовдлямалогоісередньогобізнесу,атакожпринаданнікороткостроковихігривневихкредитів.

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності

Як повідомлялося, українські банки пропопнують рефінансування кредитів. Дляпогашенняпозикиготовідатинову,набільшвигіднихумовах.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти