В Україні з березня по серпень ліквідовано 37 конвертаційних центрів – ДФС

21 серпня 2014, 17:18

Загальний економічний ефект від діяльності податкової міліції в період з квітня по серпень поточного року склав 12 млрд грн

ВУкраїніз березняпосерпень 2014-гобулоліквідовано37конвертаційнихцентрів,повідомивпершийзаступникглавиДержавноїфіскальноїслужби(ДФС)ВолодимирХоменконабрифінгувчетвер.

"Припинено діяльність37конвертаційнихцентрів, зкористувачів послугстягнуто до бюджету332 млнгрн",-сказаввін.

За словами Хоменка, зокрема,13конвертаційнихцентрівліквідовановКиєві,шість- у Дніпропетровськійобласті,подва-вЗапорізькій,Кіровоградській,ДонецькійіМиколаївськійобластях,по одному- у Львівській, Рівненській,Хмельницькій,Житомирській,Чернігівській,Сумській,Харківській,Херсонській,Одеськійта Київськійобластях.

За йогословами,загальнийекономічний ефектвіддіяльності податковоїміліціївперіодз квітняпосерпень поточногорокусклав12 млрдгрн,втому числіВипереджаючивтратидержбюджетунасуму4,1 млрдгрн,незаконне відшкодуванняПДВна3,2 млрдгрн,атакожвідшкодованізбиткидержбюджетунасуму2,7 млрдгрн.

РанішеглаваДержавноїфіскальноїслужби ІгорБілоусзаявив,щопопереднявладаорганізувалапотужнусистемупо нелегальномувідшкодуваннюПДВ.

За йогословами,данасхемапрацювалачерез спеціальностворенудержпрограму."Буластворенадержпрограма,врамкахякоїбізнес мігпрацювати зякимисьорганізаціями,штучностворювалиумови,коли замість19% податкунаприбутокбізнесплативлишетретину.Тобто,підприємцізавищуваливитрати ізанижувалиподатки.АзлодійствоПДВздійснювалося, зокрема,так: спочаткустворювавсяконвертцентр- мережалиповихорганізацій,потімполанцюжкупередававсятовар,який спочатку бувпридбанийбезсплатиПДВ,акінцевому клієнтовіреалізовувавсязатіж гроші,алез наданням податковоїнакладної.У підсумкукінцевийклієнтмавправонаподатковийкредит(пільга,яка полягає увідстроченнісправлянняподатку,вданомувипадку ПДВ-Авт.).Виходить,щокінцевийклієнтвпідсумкузалишавсявфінплюсе:припевнихвзаємозалікахще йдержава відшкодовувалапідприємцюПДВ",-роз'яснюєголовнийподатківецькраїни.

ІгорБілоусвідзначає,щотіньовісхемибізнессприймавнаура,оскільки грошійшливкишеню,і тепер цюсистемуважкозламати.

В тренді
Кредит під 7% дадуть не на будь-яку квартиру: список обмежень
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти