Ринок Китаю відкривається для українського бізнесу

26 лютого 2018, 07:46

У виробників з України з'явилася можливість бути серед перших, хто представить свої продукти і послуги на китайському ринку

Після участі українських експортерів в третій за величиною у світі і головній виставці продуктів харчування на Ближньому Сході Gulfood 2018, Українапредставитьнаціональнийстенднаміжнароднійвиставціз імпортувКитаївосени2018 року.Про цеповідомилапрес-службаМінекономрозвитку(МЕРТ),зазначивши,щоChina International Import Expo2018-першаміжнароднавиставкавКитаї,якаорієнтовананаімпорт.

Китайготовийрозглядатиіноземнітовари,томув українськихвиробниківз'явиласяможливістьбутисередперших,хтопредставитьсвоїпродуктиіпослугинакитайськомуринку,заявиливМЕРТ.
Реклама

"Китай – это миллиардный рынок потребления, куда Украина может поставлять множество продукции – от продовольствия до промышленных товаров, одежды, разнообразной техники, услуг. Мы провели большую работу, чтобы наладить стратегические торговые контакты Украина – Китай и получили личное приглашение представить национальный стенд Украины на China International Import Expo 2018. Китай сейчас ориентирован на импорт и стремится найти на выставке поставщиков", – подчеркнул глава Минэкономразвития Степан Кубив.

В тренді
Соняшникова олія по 60 гривень і "золоті" яйця: в Україні злетіли ціни на основні продукти
Занаступніп'ятьроківКитайплануєімпортуватипродуктівіпослугнасумупонад10 трлндоларів.Середпріоритетнихдляімпортутоварівіпослуг,зякимиКитайзапрошуєприїхатинавиставку:
  • промислове обладнання;
  • побутова техніка;
  • автомобільний транспорт;
  • одягітовари народного споживання;
  • харчовай аграрнапродукція;
  • медичнеобладнаннятапродукція;
  • послугивсферітуризму,новітніхтехнологій,культуритаосвіти,проектуванняідизайну,аутсорсингу.

"Уже зараз ми спостерігаємо позитивну динаміку в експорті з України в КНР – за підсумками 2017 року експорт товарів з України в Китай виріс на 11,3%, або на 206,8 млн доларів і склав 2 млрд доларів", - додала заступник міністра економічного розвитку, торговий представник України Наталія Микольська.

Очікується,щовChina International Import Expo2018візьмуть участь понад150 тисячкомпанійзбільшніж100країнсвіту.Загальнавиставковаплощаперевищує200 тисячквадратнихметрів.

Нагадаємо, Україна 1лютого2018року сталаповноправнимчленомРегіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження – Пан-Євро-Мед. ЯкпояснилаМикольська,цезбільшитьобсягиукраїнськогоекспортувЄСііншікраїни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти