ДТЕК збільшив видобуток пріоритетного для України вугілля марки Г

6 грудня 2017, 16:07

Обсяги виробництва зросли на 8,8% – до 20,9 млн тонн

Видобувні активи ДПЕК Енерго в січні-листопаді 2017 року виробили 20,9 млн тонн вугілля марки Г. Порівняно з аналогічним періодом 2016 року, збільшення видобутку становить 8,8%, або 1,7 млн тонн. Гірники ДТЕК посилено працюють над зниженням дефіциту марки Г в країні, щоб Україна ставала незалежною.

Реклама

У листопаді видобуток вугілля марки Г (газовий) на підприємствах ДТЕК становив 2,1 млн тонн, що на 5,2% більше від показника листопада 2016 року. При цьому порівняно з жовтнем поточного року збільшення становило 11,3%.

Такий приріст став можливий завдяки масштабним інвестиціям ДТЕК у вугледобувні підприємства. Тільки за 10 місяців 2017 року компанія направила до ДТЕК Павлоградвугілля і ДТЕК Добропіллявугілля 3,2 млрд грн, що на 1 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Ця сума, серед іншого, була спрямована на придбання та капітальний ремонт очисного обладнання – 1,6 млрд грн, капітальні гірничі виробки – 781 млн грн, підземний транспортний ланцюжок – 342 млн грн, вентиляцію та дегазацію – 97 млн грн.

В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
В тренді
Ринок праці ожив. Які професії опинилися в топі, а кого чекає дефіцит робочих місць
Роботодавці хочуть швидких грошей
В тренді
Долар застиг на місці, євро подешевшав: курс валют НБУ
Курс долара в Україні завмер

"Ми стрімко збільшуємо інвестиції у видобуток пріоритетного для країни вугілля марки Г. Запускаючи нові лави, набуваючи високопродуктивне обладнання і модернізуючи існуючу техніку, компанія розвиває вуглевидобуток в Україні. Завдяки цьому низка наших шахт вже перевиконує річний план видобутку, що дозволяє поступово знижувати необхідність в імпорті", – підкреслив директор з видобутку вугілля ДТЕК Енерго Михайло Барабаш.

Реклама

Нагадаємо, ДТЕК продовжує реалізацію програми зі зниження залежності в імпортному вугіллі, що складається з трьох ключових кроків. Крок №1 – переведення блоків з антрациту на газове вугілля. Крок №2 – забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку. І крок №3 – модернізація потужностей ТЕС для ефективної і безперебійної роботи.

З найважливішими діями ДТЕК щодо забезпечення надійного енергопостачання України в осінньо-зимовий період можна ознайомитися на сайті.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти