ТЕС ДТЕК помітно збільшили виробництво електроенергії

27 листопада 2017, 12:38

За рік відпуск е/е у енергосистему України підвищився на 19,5%

Теплоелектростанції ДТЕК в жовтні 2017 року відпустили в енергосистему України 3,2 млрд кВт-год електроенергії. У порівнянні з жовтнем 2016 року, виробництво збільшилося на 19,5%.

Реклама

ТЕС компанії стабільно покривають потреби енергосистеми в електроенергії і готові продовжувати роботу з підвищеним навантаженням в зимовий період.

Найбільше зростання виробництва в минулому місяці спостерігалося на ТЕС ДТЕК, які працюють на газовій марці вугілля. Вони виробили 2,5 млрд кВт-год електроенергії, що на 25% більше за показник жовтня 2016 року. На їхні плечі лягло додаткове навантаження у зв'язку з економією антрациту. Після блокади українських підприємств на тимчасово неконтрольованій території його можна отримати тільки по імпорту.

У той же час, завдяки закупівлі компанією імпортного антрациту, станції ДТЕК, що працюють на цьому паливі, продовжують відпуск електроенергії в досить великих обсягах.

Антрацитові ТЕС в жовтні виробили 726 млн кВт-год електроенергії, що вдвічі більше вересня і лише на 18% менше, ніж в аналогічному місяці 2016 року. Тоді поставки антрациту з видобувних підприємств ДТЕК здійснювалися в повноцінному режимі.

В тренді
Долар і євро знову подорожчали: офіційний курс
Реклама

"Навіть в таких умовах помітного збільшення виробництва нам вдається поповнювати склади ТЕС вугіллям. З початку листопада запаси палива зросли на 176 тис. тонн, що дозволяє забезпечити наші станції резервом для стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Електроенергія буде стабільно надходити в будинки українців", – зазначив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куриленко.

Нагадаємо, ДТЕК продовжує реалізацію програми зі зниження залежності в імпортному вугіллі, що складається з трьох ключових кроків. Крок №1 – перехід блоків з антрациту на газове вугілля. Крок №2 – забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку. І крок №3 – модернізація потужностей ТЕС для ефективної і безперебійної роботи.

З найважливішими діями ДТЕК щодо забезпечення надійного енергопостачання України у осінньо-зимовий період можна ознайомитися на сайті.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти