Для роботи з МВФ Україні доведеться провести "бухгалтерську" реформу

5 квітня 2017, 12:02

Вимоги Фонду потрібно виконати до кінця липня цього року

Згідно з меморандумом з Міжнародним валютним фондом (МВФ), в Україні передбачено реформування сфери аудиту та бухгалтерського обліку. Про це повідомили в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку.

"Пунктом 16 меморандуму передбачено реформування сфери аудиту та бухгалтерського обліку з метою поліпшення функціонування фінансових ринків, підвищення прозорості та якості розкриття інформації емітентами, а також скорочення масштабів корупції і шахрайства", – повідомили у відомстві.

Так, Верховна Рада повинна прийняти новий закон про аудиторську діяльність і переглянути існуючий закон про бухгалтерський облік.

"Нагляд за аудиторською професією повинен відповідати директивам ЄС про бухгалтерський облік, в тому числі повинна бути передбачена можливість з боку НБУ і НКЦБФР встановлювати прозорим чином додаткові стандарти для аудиторів банків та інших регульованих організацій (професійних учасників ринку та емітентів). Термін виконання цього завдання – до кінця липня 2017 року", – зазначили у відомстві.

Реклама

Нагадаємо, Україна також повинна реформувати регулятор ринку цінних паперів.


Яквідомо,УкраїнаіМВФвберезні2015 рокупідписалимеморандумпро економічнуіфінансову політику,якукраїнаповиннапроводитиврамкахпрограмирозширеногофінансування(EFF).ВсьогопрограмоюпередбаченоотриманняУкраїноюблизько17 млрддоларів,зякихвжевиділено7,7 млрддоларів.Так,у вересні2016роки післяоднорічноїзатримкиМВФсхваливнаданняУкраїнітретьоготраншуврозміріодногомільярдадоларів.

В тренді
Драматичне падіння: курс біткоїну обвалився після рекордів
Вчора,3 квітня,Рададиректорів МВФ завершилатретійоглядекономічноїпрограмиУкраїниврамкахмеханізмурозширеногофінансування (EFF), що дозволяє виділити Україні близько 1 млрд доларів

Рішенняпро виділеннятраншубулоприйнятопіслядодатковоговивченняекспертамиМВФможливоговпливуторговельноїблокадинаукраїнськуекономікуіпоновленнямакроекономічнихпрогнозівзурахуваннямнаданихоцінокНБУіМіністерствафінансів.УМВФдійшли висновку,щоситуаціябудечинити помірний впливнатемпиекономічногозростанняістанплатіжногобалансуіне становитиме загрозидлявиконанняінфляційнихцілейНБУ.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти