Як не купити битий автомобіль

17 листопада 2014, 05:17

Добре огляньте кузов

Купуючи старийавтомобіль,виризикуєтекупитимашину,восставленнийпіслявеликої аварії,передаєCarTales.

Якщоремонт був проведенийповерхово,додатковихвитрат неуникнути.Длятогощобубезпечитисебе відтакихнежданихсюрпризів,необхідновмітивизначати, який автомобільбитий,аякий ні.

Почнітьіз загального огляду.Уважновдивляєтьсявкожензазорміждеталямикузова,і якщовипомітите,що цізазорине однакові,та до тогожфарбадеякихкомплектуючихвідрізняєтьсявідінших,тодібезперечно,така "красуня"побувалавкосметичномуремонті.Дужеважливо,щобприоглядібулояскраве світло,іавтомобільбувчистим.

Єтакож народнийметод,коливикористовується слабкиймагніт.Якщонакузові єтовстийшаршпаклівки,що говорить про те,щоавтопобуваловколотнечі,таммагнітбудепоганотриматися,ніжвтому місці,де її немає.

Якщобамперіз пластикубувсхильнийремонту,тоді цеможнавизначитиза специфічнимзвуку.Доситьпостукатикісточкамипальцівпорізнимелементамбампера,щобпочутипокриттятовстимшаромшпаклівки.

Приретельномуоглядізвернітьувагунасвітлотехнікуіскла.Практичнонакожномусклізнизустоїть рікйоговипуску.Якщовинарізнихстеклахпобачитерізні дати,це можесвідчитипро те,щоавтоперенеслоаварію.Навітьновісклафарможутьпобічнобути підтвердженнямтого,щомоглобутиДТП.

Піднявшипідстилкубагажника,ретельнодосліджуйтезварювальнішви.Наостанніхавтомобіляхвикористовується тількиточкове зварювання,априремонті,зазвичай,зварювальникивикористовуютьнапівавтоматичнузварку.Випробуйте наміцністьгерметик,наприклад,олівцем,якимзакладені шви.Якщооднішвизакритім'якимгерметиком,аіншітвердим,тоцеявнепопередження,щокузовбувсхильнийремонту.Не полінуйтесятакож оглянутивсішвипідкапотомавто.

Трохирозсуньтегумовіущільнювачі,що закриваютьзаднєілобовескло.Якщофарбапідущільнювачеміфарбанакузовіавтомають різнівідтінки,цесвідчитьпро неякіснуфарбі,використовуваноїприфарбуванні.Такимжечиномдосліджуйтеущільнювачікришкибагажникаідверей.

Не забудьтезапитатипродавця,якеСТОобслуговувалойогоавтомобіль.Якщоавтовідносненове,товеликаймовірністьтого,щовінпроходивогляд уфірмовомутехнічному центрі.ТакіСТОзберігають у своїхархівахвсі неполадки,якібули виявленіу автовдрібнихподробицях.І головне,вонине приховуютьцю інформацію,якщовинатякнетеїм,що далітакожплануєтеобслуговуватисяу них.

Протестуйтерозвал-сходження.Якщодеталі справні,тодідопускнакутивстановленихколіс неперевищуютьзаводськінорми.Якщо жгеометричніпараметри не відповідаютьнормам,ікутизавищені,тоді нівякому разі некупуйтетакий автомобіль.

І ще,чим більшеексплуатаціяавто,тимбільшеймовірність, що воноперенеслоДТП.Однак не вартодоходитидокрайнощів,щоб некупитимашинутільки за те,щочерездесятьроків їївикористання,їїпростоперефарбували.Іноді, цеє кращоюпроцедурою,ніж навітьзаводськапокрасказ деякою кількістюбраку.Але,якщовипомітилипорушення геометричнихформпринеякісномуремонті,топам'ятайте,що це,при покупці,можевилізтивамбоком,такякгумабудесхильна до швидкого зносу,акузов-ржавленню.Радимовамкращевідмовитисявідмашини,яка булапогановідремонтована,ніжспокуситисянаїїнизькуціну.

Реклама

В тренді
Зростання цін уповільнилося, а долар застиг – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти