Як продати бите авто

9 листопада 2014, 02:09

Обов'язково сфотографуйте свій автомобіль з усіх боків і розмістіть оголошення на сайті

Дужечастобуваютьситуації,коли требапродатисильнопошкодженумашину,що потрапилававарію.Алевбільшості випадківце зробити недужепросто.Длятогож,щобпродатибитийавтомобільвигідно,необхіднодотримуватисярекомендаційфахівців, передає Bigmir.net.

Реклама

ЯкщопісляДТПу власникааварійногоавтоєневиконанівзаємнізобов'язання,топочатокпродажу потрібновобов'язковому порядкупогодитиз компанією,вякійвласникстрахувавмашину.

Водієвінарукахтребамати всі необхідніоцінкита експертизи.Євипадки,колине зайвимбудеотриматизгодуслідчоїкомісії на продажавтомобіля.

Обов'язковосфотографуйтеаварійнеавтоз усіх боків ірозмістіть оголошенняпро його продажнаспеціальнихсайтах,внеобхідний розділ.Не забудьпомитиавтомобільпередйогофотографуванням.Цедопоможезробити йогобільшпривабливим.

Пам'ятайте,що зберігатиавтомобільпісляДТПпотрібнонаохоронюванійстоянціабовгаражі.Якщомашинабудестоятиу дворі,тоє дуже великаймовірністьтого,що їїшвидкорозкомплектують.

Реклама

Визначтепочатковувартість,поспілкувавшисьзі знайомимиавтомайстром.Не бійтесявідразу ставитивелику ціну.У разі відсутностідзвінків,цінуаварійногоавтомобіляможна буделегкознизити.

В тренді
Банк "Укрпошта" та антирекорд долара – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Колаж: "Сьогодні"
В тренді
В Україні змінять маркування м'яса, меду й оливкової олії
Фото: REUTERS/Ajeng Dinar Ulfiana
В тренді
ФОПи зможуть платити податки через додаток "Дія": як це буде працювати
"Дія" вже знає рахунки, на які повинні надходити податки
Наберітьсятерпіння.Будьтеготові до того,щовамбудутьговорити,що випродаєте"відро"за таківеликі гроші.Требарозуміти,що головне завданняпокупця- збитиціну.

Оформленняугоди з продажує найскладнішиммоментому продажуавто.Передтим,як продатибитийавтомобіль,вамтребазнятийого з обліку,апокупецьпереоформитьйогонасебе.Але це доситьскладнапроцедура.Набагатозручнішекупитиавтоза нотаріальним дорученням.Слід відразузазначити,що продаватиавтомобіль за дорученнямдоситьризиково,тому требадобреоцінювативсі ризикитверезо.

У кожному разі,дляпродажутребаскластидокладнийдоговіркупівлі-продажу,де обов'язковонеобхідновказатиінформаціюпро його технічний стан,наявністьпошкоджень,атакожреальноївартості.

Якщоу васкупуютьавтомобільназапчастини,товцьому випадкупростотребазнятийогоз обліку.Цегарантуєвамбезпеку.Адженевідомо,яквмайбутньому можутьрозпорядитисядокументаминавашавтомобіль.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти