В "Укрзалізниці" пояснили, чому пасажирам доводиться їздити в старих вагонах

29 липня 2018, 06:30

Віталій Андронік Віталій Андронік

Кожен другий пасажирський вагон старше 30 років

Вінвентарному парку"Укрзалізниці"4416пасажирськихвагонів.Зцьогочиславикористовуєтьсятільки2597.Асереднійвікусьогопаркувагоніввцьомуроцідосяг29років.Про цеповідомилив"Укрзалізниці"назапит"Сегодня".

Прицьому65%пасажирськихвагоніву віці30-53року.Кожентретійвагон-до30років.Всього5%-молодше10років.

Вагонивтакомустанічерез те,щовУкраїніне виконуєтьсястаття10Закону"Прозалізничнийтранспорт".Відповідно до закону,новівагониповиннізакуповуватисязарахунокдержбюджету
.

"ЗаперіоднезалежностіУкраїниздержбюджетугрошейнаоновленнярухомогоскладуне виділялося",-аргументуютьв "Укрзалізниці".

Реклама

В інтерв'ю "Сегодня" міністр інфраструктури Володимир Омелян розповівпро планимасштабноїреновації"Укрзалізниці".Уцьомуроцівпершезабагатороків"Укрзалізниця"маєбільше одногомільярдадоларівнакапітальніінвестиції.

"В першу чергу, це вантажні перевезення, – локомотиви, поліпшення технічного стану вагонів, нові вагони. Але також пасажирський сектор – планується закупівля дизель-поїздів; зокрема, до кінця 2019 року має бути шість дизель-поїздів Крюківського заводу, близько 200 пасажирських вагонів. Чи покриває собівартість ціна пасажирського квитка? На далекі напрямки – так, на приміські – точно ні. І це те, що генерує найбільші збитки для "Укрзалізниці" на кілька мільярдів гривень. Що робить компанія, щоб мінімізувати цей

Також Володимир Омелян пояснив, чому в цьому році виростуть тарифи на проїзд в поїздах. Детальніше читайте на сайті "Сегодня" у другій частині інтерв'ю з Володимиром Омеляном: "У мене є проект мого життя – це Hyperlooр".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти