Американські локомотиви "Тризуб" для України пофарбують в синьо-сірі кольори: фото

18 жовтня 2018, 08:10

Крюківський вагонзавод показав, як доукомплектовують 8 локомотивів "Тризуб"

Реклама

НаКрюківськомувагонобудівномузаводітриваютьроботипоостаточному складаннюлокомотивів General Electric TЕ33AC, доставлених в Україну з СШАЗакупленоновеобладнання для фарбування,анакабіниамериканськихтепловозіввжепримірялисклопластиковімаски-обтічникиукраїнськоговиробництва,якібудутьвстановлюватисянаметалеві корпуси.Про цепишеЦТС з посиланням на інформацію КВСЗ.

На підприємстві відзначили, що використання вітчизняних обтічників є одним із прикладів локалізації виробництва в Україні. Для локомотивів "Тризуб" на КВБЗ також виготовили шляхоочисники.

В даний момент на малярській ділянці проводиться фарбування цих елементів, які будуть пізніше встановлені на тепловози.

"Завдяки недавно закупленому новому фарбувальному обладнанню: краскопультам і установкам високого і середнього тиску, двокомпонентні фарби на них утворюють надійне покриття. А для фарбування самих тепловозів вже готують фарби темно-синього, світло-синього і сірого кольорів – саме в таких лівреях нові локомотиви будуть працювати на українських залізницях", – повідомили на заводі
.

Перший локомотив з порта Чорноморськ на Крюківський вагонзавод був доставлений у вересні, ще сім – 2 жовтня. Длявідправкиодночасносемитепловозівдо складувпоїздабуливключені25порожніхзерновозів.ТепловозидоставлялисянаКВБЗзвідключенимигальмами,атомувагони-зерновозизвключенимигальмамиповиннібулизабезпечитипоїздунеобхіднегальмування.

ЗасловамикерівникаПАТУЗЄвгенаКравцова,влистопадіпершівісімтепловозівGeneral Electric Evolution"Тризуб"вжебудутьпрацюватинаукраїнськихзалізницях.

В тренді
Продовжують бадяжити бензин – дві актуальні схеми порушень на ринку пального, які шкодять людям і автомобілів
Реклама

Нагадаємо,щовкінці вересняУЗпредставилановийлоготипіоновленікорпоративнікольори.Тепервесьновийрухомий складбудеотримуватиновийвізуальнийстиль.

В лютому Україна і американська General Electric підписали угоду на мільярд доларів.General Electric Transportationпоставить"Укрзалізниці"до200локомотивівімодернізує75локомотивівзалізничноговідомства.Весьпроектобійдеться"Укрзалізниці"в1 млрддоларівірозрахованийна15років.

Засловамивиконуючогообов'язкиглавиУЗЄвгенаКравцовапартія локомотивів, якуготуєамериканськакомпанія,буденайбільшоювісторіїУкраїни.Вінвисловив упевненість,щовжевнайближчіроки"Укрзалізниця"зможеоновитивесьтяговийрухомий склад.

Детальніше про угоду читайте на сайте "Сегодня" в матеріалі "Угода на 1 млрд доларів з General Electric: чому Україна не побудує свої локомотиви".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти