Українці втрачають інтерес до біткоіна

11 березня 2018 4:16

Криптовалюти були більш привабливими, коли їх курс постійно зростав

У 2018році деякікриптовалютисильновпаливціні.Одназ найбільш"хайпових"-оригінальнакриптовалютабіткоінз рекордних 20 тис. доларів просіланижче9тис.доларів,тимсамимвдарившипо інвесторах,якізайшлинацейринокза значно вищоюціною.Зтихпір,яквертикальнезростання змінилосяпадінням,прямопропорційнознизивсяіінтересукраїнцівдокриптовалютиібіткоіна,пишеAIN.

КількістьпошуковихзапитіввGoogleпослову"біткоін"вберезні2018 року попорівняннізгрудня 2017впалавп'ятьразів.Ззапитамипослову"криптовалюта"ситуаціяприблизноаналогічна.ТакожукраїнцісталименшешукатиінформаціюпрокурсикриптовалютивGoogle.

Інтересдотехнології"блокчейн"покизберігається,однакзапитіввдваразименше,ніжвгрудні.
Реклама

Нагадаємо,дослідникизміжнародногобанкуCitibankопублікувализвіт,вякомувисловилисвоїпобоюваннящодо впливубіткоіну насвітовуекономіку.На їхню думку,це"кулька",якаможевбудь-якиймоментлопнутиізавдати істотної шкодисвітовій економіці.Особливоприцьомупостраждаютькраїни, що розвиваються,іУкраїна-вп'ятірці найбільшвразливих.

Не пропусти!
Іспанія заганяла м'яч і себе в матчі проти Швеції. Перші баранки на Євро-2020
Шведи стримали Іспанію
Якписавсайт"Сегодня",незважаючинате,щобіткоінііншікриптовалюти не маютьвУкраїніправовогостатусу,тобто невизнанінітоваром,ніінвестиційнимиактивами,нінавітьгрошовимиодиницями,всебільше українських чиновників в своїх деклараціях вказують, що є власниками "електроних грошей" нового покоління.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти