Порошенко створив Раду з фінансової стабільності

24 березня 2015, 15:54

Раду очолять Гонтарєва і Яресько

Президент України Петро Порошенко своїм указом створив Раду з фінансової стабільності. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Реклама

"Метою [створення Ради] є забезпечення своєчасного виявлення та мінімізації ризиків, що загрожують стабільності банківської та фінансової системи держави", – йдеться в повідомленні.

Рада утворюється у складі голови Національного банку України (НБУ), Міністра фінансів України, голови Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, Голови Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), заступника голови НБУ, визначеного головою Нацбанку, замііністра фінансів, визначеного міністром фінансів.

Всі перераховані посадові особи згідно з Указом беруть участь у роботі Ради на громадських засадах.

Порядок роботи Ради визначають глава НБУ та Міністр фінансів (на сьогоднішній день Валерія Гонтарєва і Наталія Яресько – Ред.). До їх компетенції входить скликання Ради, почергове головування на засіданнях, вони підписують документи від імені Ради.

В тренді
В Україні почалися перебої з бензином. Куди зникло пальне з АЗС?
Реклама

Читайте також: ВВП Україна впаде ще на 10%, а курс долара буде 22-24 грн – Мінфін

"Рада з фінансової стабільності покликана виявляти, аналізувати і здійснювати оцінку та моніторинг поточних і потенційних зовнішніх і внутрішніх загроз і системних ризиків для фінансової системи держави з метою виявлення ознак нестійкого фінансового стану банківської системи, а також обставин, які загрожують стабільності банківської та фінансової системи держави", – зазначає прес-служба президента.

Рада також взаємодіє в установленому порядку з міжнародними організаціями, зокрема з Європейською радою з системних ризиків, Банком міжнародних розрахунків, Міжнародним валютним фондом (МВФ), Світовим банком (СБ), Європейським центральним банком (ЄЦБ), Міжнародною асоціацією страховиків депозитів, Європейським форумом страховиків депозитів та відповідними органами іноземних держав з питань, що належать до його компетенції.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти