Де взяти безвідсотковий кредит в Україні

28 грудня 2020, 10:35

PR

Для залучення новачків і розширення клієнтської бази МФО готові надати майже стовідсоткову знижку на оплату за використання коштів

/ Фото: freepik.com

Вигідні пропозиції кредитних організацій привертають увагу громадян на рекламних плакатах у громадському транспорті, банерах в інтернеті і листівках, які роздають у метро або торгових центрах промоутери. Фінансові контори пропонують оформити кредит під 0 відсотків на карту, не вимагаючи практично нічого натомість. Для того, щоб взяти гроші у тимчасове користування, досить просто сфотографувати сторінки оригіналу свого паспорта та ідентифікаційний номер.

Мікрофінансові сервіси не вимагають оформляти довідку про доходи, запитувати виписку із трудової книжки про стаж або офіційне працевлаштування – все стало набагато простіше і доступніше. Практично кожному українцю доступні послуги мікрокредітної організації Вкредит, яка, у свою чергу, рада новим клієнтам. Саме для залучення новачків і розширення клієнтської бази МФО навіть готові понести збитки, надавши майже стовідсоткову знижку на оплату за використання коштів.

Де оформити безвідсотковий кредит в Україні?

Люди, які потребують кредитної допомоги, постійно шукають найбільш вигідні і лояльні умови для себе, і часто саме розмір процентної ставки стає основним параметром у виборі фінансового партнера. Знаючи про це, учасники фінансового ринку розробляють найрізноманітніші способи знизити витрати своїх клієнтів. Кредит під 0 відсотків Україна пропонує отримати у банку або у мікрофінансовій установі. Ось основні відмінності безвідсоткових кредитів у цих двох організаціях:

  • Мікрокредитний сервіс пропонує нульову ставку тільки для нових клієнтів, незалежно від того, як скоро вони погасять борг і яку суму оформлять при повторній позиці, сплачувати у наступний раз доведеться стандартний щоденний відсоток.
  • Банки пропонують пільговий період використання грошей – у цей час клієнт може користуватися грошима безкоштовно, але тільки за умови погашення все знятої суми до закінчення цього періоду.
  • Тривалість співпраці на безвідсотковій основі із МФО обмежується тридцятьма днями, у той час, як тривалість пільгового строку у деяких банках сягає двох місяців.
  • Відрізняються і суми кредиту. Політика мікрофінансових компаній полягає у тому, що кредит онлайн під 0 відсотків оформляють тільки новачки, і для них діє обмеження по сумі – не більше 2-3 тисяч гривень.
  • Банк також встановлює новому клієнтові мінімальний кредитний ліміт – від тисячі до двох із половиною тисяч, проте із часом доступна сума зростає, а користуватися пільговим періодом можна необмежену кількість разів.

Умови кредиту під 0 в Україні

Для того, щоб отримати кредит під 0 від мікрофінансової компанії, знадобиться трохи часу і відповідність деяким умовам. До таких умов можна віднести:

• обмеження за віком – не молодший 18 і не старший 70 років;

• обов'язково громадянство – проживання на постійній основі в Україні;

• обов'язкова реєстрація – повинна бути прописка в Україні, підтверджена штампом у паспорті;

• платоспроможність – позичальник повинен мати постійний дохід, який дозволить йому розрахуватися із компанією;

• оригінал паспорта та ідентифікаційного коду повинен бути на руках у позичальника;

• знадобиться добре з'єднання із інтернетом, мобільний зв'язок.

Якщо людина відповідає усім перерахованим умовам, то оформлення позики на безвідсотковій основі у мікрофінансовій компанії не складе труднощів. Якщо говорити про банки, останнім часом багато організацій теж спростили вимоги до клієнтів, але вони залишають за собою право вимагати додаткову документацію, наприклад, пенсійне посвідчення, студентський, довідку з роботи тощо.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти