Яценюк: Бюджет-2015 буде жорстким, але може забезпечити додаткову фіндопомогу Заходу

22 грудня 2014, 17:29

Олексій Біловол Олексій Біловол

2015 має стати роком стабілізації і жорстких правил роботи з державними грошима, з податками та соціальними виплатами, заявив прем'єр

Кабмін сподіваєтьсяна залучення додатковихкредитних коштів відзахідних партнеріву разі схваленнязапропонованого проектудержбюджету-2015.

Реклама

Як передає кореспондент"Сегодня.ua", про цеЯценюкзаявивназасіданні Кабміну.

"Об'єктивно, ценадскладнийбюджет.Длятогощобв 2015році українськаекономіка почала зростати,2015має стати рокомякстабілізаціїтакі чіткихі жорсткихправилроботи з державнимигрошима,з податкамитасоціальними виплатами", – сказавЯценюк.

Вінзакликав членівпарламенту "усвідомити свою відповідальністьпередукраїнськимнародом"іперед "українською державою"

"Тещо ми знаходимосявдужескладній фінансовій ситуації- це нідлякого нетаємниця.Те, що потрібно робити,уряд робить. Цейпакетдастьможливість, а негарантіютого,що нашііноземні партнеридодаткововиділять коштидляфінансової стабілізаціїкраїни"

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць
Він додав, щов 2014році Україна отримала9 млрддоларів івіддала14 млрддоларівдлявиплатза кредитами, залученимипопереднім урядом.
Реклама

"ЗачасрежимуЯнуковичадодаткововзяли кредитівудвічі більше, ніжза всюісторіюукраїнської незалежності.Вцілому -близько40 млрддоларівСШАбуло отриманокредитів, за якимими заразплатимовідсотки, іза якиминампотрібноотримувати фінансову допомогуне на фінансуваннядефіциту бюджету, ана закриттястарихмільярднихборгів".

Нагадаємо, Кабмін має намірпредставити проектбюджету-2015завтрау Верховній Раді.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти