В Україні підвищать акциз на сигарети і екологічний податок

23 листопада 2018, 10:46

Влада знайшла джерела додаткових доходів держбюджету-2019

З 1 липня2019року вУкраїніпідвищатьна9%ставкиакцизногоподаткунатютюновівироби,такожбудепідвищенийекологічнийподаток.цепередбачаєзаконопроект № 9260 про зміну Податкового кодексу, якийВерховнаРадасхвалилапередприйняттямбюджету-2019.Доходивідцьогобулизаздалегідьврахованівпроектібюджету.

Реклама

"Законом передбачається збільшити з 1 липня 2019 ставки акцизного податку на тютюнові вироби на дев'ять відсотків", – зазначається на сайті Верховної Ради.

Документтакожпередбачаєпідвищенняз 1 січня2019ставкиекологічногоподаткузавикидидвоокисувуглецю(СО2)стаціонарнимиджереламиз0,41грн/тдо10грн/т.Такожвводитьсяпоетапнепідвищенняставкидорівня25грн/тв2022 році.Щорічнепідвищенняскладе
5 грн/т.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Крімтого,законвстановлюєнульовуставкуакцизногоподаткунаетиловийспирт,який використовуєтьсядлявиробництвахарчовогооцту,парфюмерно-косметичноїпродукціїтапродукціїтехнічногопризначення.Нормипро змінивадмініструванніакцизногоподаткуповногоіспиртувступаютьвсилуз 1 липня2019 року,авідповідальністьзаїхпорушення-з 1 жовтня2019 року.

В тренді
Долар між довгими вихідними застряг на мінімумі з березня: офіційний курс

Такожпосилюєтьсяконтрользаобігомпального.ДляцьогоплануєтьсявідображативСистеміелектронногоадмініструванняреалізаціїпалива(СЕАРП)фактичнерухпаливаврозрізімісцьзберігання(вданийчасоблікздійснюєтьсяврозрізісуб'єктівгосподарювання).

Нагадаємо, в рамках "бюджетного дня" 22 листопада Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу. Головнимнововведеннямсталоте,щодо облрадам далиправобратизовнішнікредитиінадаватигарантії.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти