Тука пояснив, чому до цих пір не розпочато виплати звільненим з полону бойовиків

3 квітня 2018, 19:47

Виплати повинні розпочатися на підставі переліку, який має передати українська Служба безпеки

Заступникміністраз питаньтимчасовоокупованихтериторійівнутрішньопереміщенихосібУкраїниГеоргійТуказаявляє,щоміністерстводосі неотрималоспискизвільненихвкінці грудня2017рокузаручників,тому неможепочативиплатигрошовоїдопомоги.Про цеТукаповідомиввходікруглогостолунатему:"НасильствоітортуринаокупованомуДонбасі:покарання невідворотне".

Яквідомо,вМінсоцполітикизаявляли,що
кожен звільнений з полону бойовиків українець отримає 100 тис. грн соціальних выплат.

Реклама

"Минулого понеділка – вже тиждень пройшов, – Служба безпеки публічно відзвітувала, що в наше міністерство передали список з 72 осіб. На підставі цього переліку громадян ми можемо почати робити виплати. На вчорашній вечір, і до сих пір, ми цей перелік не отримали. Так працює наша рідна українська бюрократична система", - зазначив Тука.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
Відзначимо,якрозповідавглаваСБУВасильГрицак, звільнених українців перевірять на "зв'язки з Росією". Вінпояснив,щоконтррозвідувальнеопитуванняпроводиться,колиобставинипотрапляннявполонне докінцяз'ясовані.
Нагадаємо, 27 груднявідбулосядовгоочікуванезвільнення українських заручниківвдваетапи.Спочаткуукраїнськасторонаобміняласяз"ЛНР"-звільнили16 осіб,ачерездеякийчасвідбувсяобмінз"ДНР"-напідконтрольнуУкраїнітериторіюповернулися58 осіб.Бойовикамукраїнськасторонапередалане306бойовиків,якранішеанонсувалося,а238 осіб-165в"ДНР"і73в"ЛНР".Цепов'язанозтим,щобагатоосібзі спискубулиаборанішезвільненізмісць утримання,абовідмовилисяповертатисявОРДЛО.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти