Росія запропонувала Україні контракт на покупку електрики – Новак

22 грудня 2014, 10:33

Поки що угода укладена не була

РФзапропонувалаУкраїніпідписатиконтрактнакупівлю електроенергії.Про цеповідомив російськийміністр енергетикиОлександрНовак.

Реклама

"Поки що неукладено жоднихугод.Ми пропонували, що терміндоговору повиненбутине менше року,оскільки вінйдевприв'язцідо постачанняелектроенергіїдо Криму.Зараз йдуть переговориза ціною,по періодахпоставки,рівномірності, рівнювтрат- це великіконтракти", – розповівНоваквінтерв'ю "Комерсанту".

Він також повідомив, що паралельноРосія почалапроектз будівництванапівострові Кримвласної генераціїелектричної енергії.Це будутьдві станціївСімферополі та Севастополізагальною потужністю880 МВт.Крім того, ще660МВтгенераціїповинні з'явитисянасусідньомуТаманськомупівострові.Крімтого,Росія плануєз'єднати Кримз материкомчерез Керченську протокукабельнимпереходом.

Нагадаємо, ранішеукраїнський прем'єрАрсенійЯценюкзаявлялл, що "Укрінтеренерго"не впоралосяіз завданнямпідписатиконтрактз Росієюнапостачання енергії.У зв'язку зцим КабмінУкраїни дозволивімпорт електроенергіїприватним компаніям.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину

Як відомо,Українапереживає серйозний енергодеціфіт, пов'язанийз бракомвугіллядляелектростанцій.Через перевантаженняенергосистемиповсій країнівведеніграфікиаварійнийхвідключень,які, можливо,замінятьнаграфікиплановихвідключень.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти