Підвищення ціни на газ принесе бюджету мільярди гривень

20 листопада 2018 15:17

Кабмін розрахував економічний ефект від зростання тарифів для населення

ПідвищенняціннагазвУкраїнізабезпечитьдодатковийресурсдержавногобюджетувсумі9 млрдгривень.Про цейдетьсяв доопрацьованому до другого читання проекті закону про держбюджет-2019, який Кабінет міністрів передав на розгляд до Верховної Ради.

Реклама

"Додатковий ресурс становить 9 млрд гривень за рахунок підвищення ціни на газ для забезпечення побутових споживачів і виробників теплової енергії за рішенням уряду", – йдеться в пояснювальній записці до проекті бюджету-2019.

Нагадаємо, з 1 листопада в Україні підвищилися ціни на газ для населення.Така вимога передбаченапостановоюКабінетуміністріввід 19 жовтня2018року №867.

В"Нафтогазі"підрахували,щокінцевацінагазудлянаселеннятеперстановить8548,92грнзатисячукубометрів.Вцейтарифвжевключенавартістьдоставкигазуійогорозподілу,атакожПДВ.Тарифизалишатьсятакимидокінцянинішньогоопалювального сезону,тобтодовесни2019 року.

Не пропусти!
Перемогти Німеччину французам допоміг антирекорд: постарався Хуммельс
Хуммельс забиває гол у свої ворота

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

До підвищеннятарифуукраїнці,якікористуютьсягазомтількидляприготуванняїжі,всередньомуплатилизаньогопо414гривеньна місяць,алетепервіддаватимутьвсередньомупо510гривень.Сильнішезростанняцінивдаритьпобюджетутих,хтоопалюєгазомбудинки-обігрів90 м2коштуватимемайже3500 гривеньзамість2800 гривень.

Реклама

Крімгазу,вУкраїніподорожчаютьпослугицентралізованоїподачітеплаігарячоїводи-всередньомуна16%.Точнавартістьбудезалежативідпостачальника.

Всі подробиці в спецтемі Тарифи на газ

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти