Порошенко ратифікував угоду з ЄІБ про фінансову допомогу університетам

2 грудня 2017, 14:03

Проект "Вища освіта України" буде впроваджуватися на умовах співфінансування і з залученням коштів з інших джерел

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію фінансової угоди (Проект "Вища освіта України") між Україною та Європейським інвестиційним банком" про надання Києву кредиту в сумі EUR120 млн на підвищення енергоефективності будівель університетів. Про це повідомляє Адміністрація президента.

Фінансову угоду було підписана 19 грудня 2016 року з метою залучення під державні гарантії до EUR120 млн кредитних коштів ЄІБ, які будуть спрямовані на здійснення заходів щодо підвищення енергоефективності будівель університетів та інших інвестицій, пов'язаних з освітнім процесом.

Проект "Вища освіта України" буде впроваджуватися на умовах співфінансування і з залученням коштів з інших джерел. Так, додатково до виділених ЄІБ засобів EUR 10 млн будуть надані з фонду Східноєвропейського партнерства у сфері енергоефективності та екології. Також радою директорів Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO) прийнято рішення про виділення кредиту в розмірі EUR30 млн, які будуть направлятися на реалізацію цього проекту.

Проект передбачає два етапи реалізації та має на меті в цілому поліпшити умови навчання.

"Перший етап охоплює інвестиції в енергоефективність, що відносяться до компоненту з енергоефективності в семи університетах України: Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"; Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова (м.Київ), Національний університет "Львівська політехніка"; Полтавський національний технічний університет ім.Ю.Кондратюка; Чернігівський національний технологічний університет; Сумський державний університет; Вінницький національний технічний університет", – сказано в повідомленні.

На другому етапі заплановано інвестиції в реалізацію обох згаданих вище компонентів проекту.

Реклама

Як повідомлялося, Верховна Рада ратифікувала дану фінансову угоду8листопада2017 року.Завідповіднийзаконопроект№0160проголосувало231народнийдепутат.

В тренді
Працевлаштування в Україні: кому легше знайти роботу за фахом (відео)

Як повідомлялося, Європейський інвестиційний банк розширює кредитування України.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти