Нацбанк посилив заходи щодо запобігання відтоку капіталу в РФ

22 лютого 2017, 23:21

Законом "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" РФ визнана державою-агресором

Національний банк України (НБУ) посилив заходи щодо недопущення відпливу капіталу в Російську Федерацію як державу-агресор, повідомляється на веб-сайті центробанку.

Реклама

"Відтепер Національний банк має право відмовляти у видачі індивідуальних ліцензій на здійснення окремих валютних операцій, якщо виявить у поданих документах інформацію про те, що учасником або особою, на користь чи в інтересах якої проводиться ця операція, є особа, що має місцезнаходження в країні, визнаній Верховною Радою України державою-агресором/державою-окупантом", – йдеться в повідомленні.

Нацбанк при цьому нагадує, що законом "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" РФ визнана державою-агресором.

У зв'язку з цим НБУ вніс зміни в інструкцію про порядок видачі індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за кордон, положення про порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій, положення про порядок видачі НБУ індивідуальних ліцензій на розміщення резидентами (юридичними та фізичними особами) валютних цінностей на рахунках за межами України.

В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
В тренді
Ринок праці ожив. Які професії опинилися в топі, а кого чекає дефіцит робочих місць
Роботодавці хочуть швидких грошей

Зазначені зміни закріплені постановою правління НБУ №12 "Про внесення змін у деякі нормативно-правові акти НБУ" від 21 лютого 2017 року, що набуває чинності з 23 лютого 2017 року.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти