"Львівські авіалінії" продають літак через борги із зарплати

27 листопада 2018, 08:12

Авіаційне судно не може бути допущено до експлуатації

OpenMarket(ДП"СЕТАМ"МіністерстваюстиціїУкраїни)продаєлітакЯК-42Ддержпідприємства"Львівськіавіалінії".Про цеповідомилапрес-службаторгового майданчика.

Літак1989року випускувиставилинапродажчерез боргипо зарплаті.Стартоваціналота-300 тисячгривень

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

"Літак повністю розукомплектований і фактично являє собою голий планер. Прилади, авіаційне, гідравлічне та радіоелектронне обладнання повністю відсутні. У кабіні пілота відсутні крісла, штурвали, каркас мотопульта, приладові панелі, шумозахисні панелі, аварійно-рятувальне обладнання і м'яке обладнання кабіни екіпажу. Літак не може бути допущений до подальшої експлуатації через відсутність всіх необхідних агрегатів і вузлів", -наголошується в описі лота.

Як повідомлялося, кількість майна, проданого на OpenMarket, досягло 7,23 млрд гривень. Найбільшусумупродажівпоказаланерухомість-5,5 млрдгривень.Другемісцеутранспорту-понад мільярдгривень.До слова,за кількістюлотівтранспортізовсімстав"категорією№1"-зпоказникомв 12470лотів.

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності

Прицьомуврамкахреалізаціїкампаніїполіквідаціїзаборгованостііз виплати заробітноїплатиМін'юстстягнув404 млнгривеньзнедобросовіснихроботодавцівзпочатку2018 року.

Раніше також повідомлялося, що OpenMarket як перший у світі онлайн-аукціон з використанням blockchainзмоментувпровадженняцієїінноваційноїтехнологіїпродавмайнананабільшніж2 млрдгривень.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти