Ільдар Салєєв залишив пост генерального директора компанії "Донецьксталь"

1 жовтня 2020, 19:10

Инна Бабур Инна Бабур

В.о. гендиректора став директор з виробництва Костянтин В'ялий

Наглядова рада ПрАТ "ДМЗ" схвалила відставку генерального директора Ільдара Салєєва, який продовжить свою діяльність в ДТЕК Енерго. Виконання обов'язків гендиректора покладено на директора з виробництва Костянтина В'ялого.

Реклама

Ільдар Салєєв був призначений гендиректором ПрАТ "ДМЗ" ("Донецьксталь") у серпні 2018 року. Під його керівництвом компанії вдалося стабілізувати фінансове становище і провести серйозну трансформацію бізнесу після втрати контролю над важливими активами на непідконтрольній території Донецької області.

2018 року компанія затвердила нову стратегію розвитку. Інвестиції зросли на 50%, до 104 млн доларів. Створено понад 1000 робочих місць, розморожено модернізацію і будівництво промислових об'єктів, що дозволить почати розробку запасів вугілля об'ємом до 100 млн тонн. За підсумками 2019 року "Донецьксталь" отримала прибуток у розмірі 2,9 млрд грн проти рекордного збитку в 2,6 млрд грн роком раніше. Очікується, що до кінця 2020 року видобуток вугілля на підприємствах-партнерах складе 6,3 млн тонн, що на 60% більше від показника 2018 року.

"За два роки компанія "Донецьксталь" стала лідером української вугільної промисловості. Ми показали, що у галузі може бути майбутнє. Ми не закривали шахти, а вперше за роки Незалежності стали будувати нові. Створювали нові робочі місця. А середня зарплата на наших підприємствах-партнерах перевищила 25 тисяч гривень. Я вірю, що компанія продовжить слідувати курсом зростання і розвитку", – зазначив Ільдар Салєєв.


"Донецьксталь" – провідний інвестор у видобувну галузь і найбільший постачальник коксівного вугілля в Україні. Компанія об'єднує потенціал восьми підприємств-партнерів, на яких працює понад 11 тисяч співробітників (ПрАТ "Шахтоуправління "Покровське", ТОВ "Збагачувальна фабрика "Свято-Варваринська", ТОВ "Шахтобудівна компанія", ПрАТ "Автопідприємство "Укрбуд", ТОВ "Вуглепромтранс", ТОВ "Свято-Іллінський машинобудівний завод", ТОВ "Шахта "Свято-Покровська №3", ПАТ "Шахтобудмонтажне управління №1"). Потужності партнерів "Донецьксталі" дозволяють видобувати і переробляти понад 8 млн тонн вугілля на рік. Промислові запаси вугілля становлять близько 200 млн тонн.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти