SCM у 2014 році сплатила до бюджету України 32,4 млрд грн

13 березня 2015, 16:14

Податкові відрахування були збільшені більш ніж на 15%

SCM оголошує результати соціально відповідальної діяльності за 2014 рік, консолідовані в рамках підготовки нефінансової звітності SCM.

  • Розмір податків і зборів, виплачених підприємствами SCM до бюджетів усіх рівнів (в тому числі, до Пенсійного фонду) склав 32,4 млрд грн (за аналогічний період минулого року – 28 млрд грн);
  • Середня заробітна плата на підприємствах SCM склала 5,9 тис грн, що більш ніж на 70% перевищує середню зарплату по Україні згідно з даними Державної служби статистики (3,48 тис грн);
  • Соціальні інвестиції – 6,6 млрд грн (за аналогічний період минулого року – 6 млрд грн), з них в охорону довкілля та безпека праці – 5,8 млрд грн.
Реклама

"Сьогодні економіка в Україні – це реальна сила. Єдина сила, здатна дати країні ресурси для виживання і для майбутнього зростання. Роль всього українського бізнесу та роль SCM як найбільшого національного інвестора – величезна. Наше завдання – працювати 24 години на добу, щоб забезпечити безперебійну роботу підприємств SCM і безперебійну життєдіяльність інфраструктури України, забезпечити роботу і зарплату близько 300 000 співробітників SCM, наповнювати український бюджет. Незважаючи на вкрай важкий для суспільства та економіки країни 2014 рік, SCM направила на виплату податків рекордну суму – 32,4 млрд грн до бюджетів усіх рівнів і позабюджетні фонди, вчасно і в повному обсязі сплачували зарплати, які на 70% вище середніх зарплат по країні, вкладали кошти в оновлення наших підприємств. Це – наш внесок у майбутнє української економіки, в майбутнє України", – прокоментував Олег Попов, Генеральний директор SCM.

В тренді
Продукти продовжують дорожчати. Чи стане Великдень золотим?

Нагадаємо, SCM – професійний інвестор, керівна компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентрована в трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійній, електроенергетичній і фінансовій, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, виробництві мінеральної сировини, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні і транспортному бізнесі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти