Гройсман розповів, як може зростати українська економіка

11 грудня 2018, 11:34

Глава уряду перерахував ключові умови для розвитку України

Підтримка фінансової стабільності, активний промисловий розвиток і створення національного продукту, а також інвестиції в людський капітал за рахунок зростання економіки – ключові завдання уряду на 2019 рік. Про це розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час форуму "Нова індустріалізація: спільні дії уряду та бізнесу", передає прес-служба уряду.

"Ми маємо 11 кварталів поспіль економічне зростання. Це хороший сигнал, але ми розуміємо, що цього недостатньо для вирішення історичних проблем. Ми можемо рости на рівні 5-7%. ... Наше завдання – підтримувати фінансову стабільність і інвестувати в економічне зростання. Наші пріоритети: поліпшення бізнес-клімату, нова система управління держсектором, чесна і прозора приватизація, а отже, входження інвестицій в реальний сектор, енергетика – повинні зменшувати залежність від імпорту і розвивати свою базу", - сказав Гройсман.

Ключовим елементом, на думку прем'єра, стане виконання
державного бюджету на 2019 рікГройсманзазначив,щоголовний кошторискраїниміститьстимулипромисловогорозвитку,передбачаєреалізаціювеликихінфраструктурнихпроектів,атакожзабезпечуєфінансуваннясоціальнихреформнасампередвосвітіімедицині.

Реклама

1544520480.6915

Нагадаємо,бюджет-2019Радаприйнялавнічна"чорнуп'ятницю".Пленарнезасіданняпарламентутривало20годин.ВрезультатіВерховнаРадасхвалилаголовний кошторискраїнив6ранку23 листопада.Доходибюджетуна2019рік передбачено на суму1,026трлн грн,витрати-всумі1,112трлн грн,граничнийобсягдефіцитубюджету-89,9млрд грн,тобто2,3%ВВП.Доходибулизбільшеніна17,7 млрдгрн,прицьомунатужсумузбільшиливитратинапріоритетнінапрямкисоціальноїтаекономічноїсфери.

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

До бюджетуна2019рік,зростанняВВПзакладеноврозмірі3%.Такожраніше ЄБРР поліпшивпрогноззростання ВВП України в 2018 році до 3,5% з 3%.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти