Для українських багатіїв зібралися ввести обов'язкові податкові декларації

9 січня 2018, 15:05

Мінфін визначив, за якими критеріями будуть визначатися "фізособи з високими доходами"

МіністерствофінансівУкраїнирозробилозаконопроект,якийвизначаєкритеріїдляфізичнихосібзвисокимидоходамиізобов'язуєїхподаватищорічнудеклараціюпро майновий станідоходи.Прицьому,якранішевжезапевнявпрем'єр-міністрВолодимирГройсман, загальне декларування для фізосіб поки що вводитись не буде.
Пропонується вважати фізособами з високими доходами тих, чий річний оподатковуваний дохід за попередній податковий (звітний) рік перевищує 50 млн грн.

Також законопроект пропонує віднести до нової групи платників податку власників 10% і більше статутного (складеного) капіталу або права голосу придбаних акцій (часток) юрособи-нерезидента, яка задекларувала прибуток за минулий податковий період 10 млн євро і більше.

Як вказується в супровідних документах до законопроекту, за результатами деклараційної кампанії за 2016 рік 63 фізособи задекларували доходи на суму понад 7,658 млрд грн, внаслідок чого Державна фіскальна служба (ДФС) донарахувала 225,2 млн грн податку на доходи фізосіб і 26,6 млн грн військового збору.

Крім того, законопроект пропонує розширити повноваження ДФС отримувати інформацію по обороту коштів на банківських рахунках таких платників податків.

Нагадаємо, восени 2017 року Національне агентство з попередження корупції (НАПК) презентувало
систему логічного і арифметичного контролю декларацій. Новасистемабудевираховуватипоказникрейтингуризикукожноїдекларації,атакожсортуватиїх.

В тренді
Різні для чоловіків і жінок – якими хитрощами в аптеках впарюють дорогі ліки

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти