Білорусь на прохання РФ заборонила українську картоплю

2 липня 2014, 15:33

Ембарго почне діяти через тиждень

Білорусьз 10 липнявводить обмеженнянаімпортпродовольчої картопліз України.Про цезаявилив білоруськомуМіністерстві сільськогогосподарства і продовольствакраїни.

"Рішенняприйнятоу зв'язку зі зверненнямФедеральної службиз ветеринарного іфітосанітарного нагляду Росії(Россільгоспнагляд) івідповідно до угодиМитного союзу прокарантин рослин,принципамиміжнародної конвенціїз карантину та захистурослин",- відзначили вбілоруськомувідомстві.

ПрицьомувМінсільгоспіБілорусіуточнили,щоукраїнська картопля,відвантаженадо 10 липня,підлягає ввезеннюнатериторію республікиза результатамикарантинногофітосанітарного контролю.

Нагадаємо,Россільгоспнаглядз 16 червняввів тимчасовіобмеження на ввезення доРФпродовольчої картопліз України.У російськомувідомствізапевняють,що таке рішенняприйнятоу зв'язку з тим,що в українськійкартопліперіодичновиявляєтьсязолотистакартоплянанематода.Однак українськіветеринари невиявилипаразитані в одній з"забракованих"Росієюпартій
.

Реклама

В тренді
Долар в Україні знову подешевшав, євро припинив зростати: курс валют
В тренді
Не пробили захист: які гривні не вміють підробляти фальшивомонетники
В тренді
Купити полуницю авансом. Скільки коштує українська ягода з теплиці та з грядки?

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти