"Укрнафта" змінила склад наглядової ради

23 липня 2015, 09:14

Екс-глава компанії став представником міноритаріїв

Збори акціонерів ПАТ "Укрнафта" затвердили склад наглядової ради, змінивши в ньому одного члена ради.

Реклама

На зборах акціонерів у середу замість Тимура Новікова від міноритарних акціонерів обраний інший представник від міноритаріїв Ігор Палиця – екс-глава Одеської ОДА та екс-керівник "Укрнафти".

Членами наглядової ради від "Нафтогазу" переобрані Андрій Коболєв, Сергій Коновець, Сергій Перелома, Петро Столяр, Ярослав Теклюк і Поліна Загнітко.

Від міноритарних акціонерів членами НС переобрані Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман і Урієль Цві Лейбер.

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Нагадаємо, акціонери "Укрнафти" обрали на посаду голови компанії британця Марка Роллінза. За його призначення проголосували 99,97% акціонерів.

Реклама

Також на своїх зборах акціонери затвердили рішення направити 100% прибутку "Укрнафти" за 2014 рік на виплату дивідендів. Ухвалення рішення про перерахування дивідендів раніше блокувалося шляхом відсутності кворуму на зборах акціонерів компанії. Проте 19 березня Верховна Рада прийняла зміни в закон "Про акціонерні товариства" щодо виплати дивідендів акціонерним товариством. Його основна мета – повернути "Укрнафту" під контроль держави. Документ передбачає зниження кворуму для проведення зборів акціонерів до 50% "плюс" 1 акція не з 1 січня 2016 року, а невідкладно.

50%+1 акція "Укрнафти" належить "Нафтогазу", близько 42% – компаніям, афільованим з групою "Приват" Ігоря Коломойського.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти