Скандал з екс-главою Nissan: Гону відмовилися продовжити арешт

20 грудня 2018, 12:29

Адвокати можуть зажадати відпустити бізнесмена під заставу

Суд в Японії відхилив клопотання прокуратури про продовження терміну утримання під вартою Карлоса Гона – колишнього голови альянсу Renault, Nissan і Mitsubishi. Про це повідомляє Associated Press.

"Окружний суд Токіо відхилив клопотання про додаткове 10-денне затримання за звинуваченням у фальсифікації фінансових звітів за останні роки", - відзначило агентство.

Тепер прокурори будуть оскаржувати це рішення суду, щоб з'явилася можливість довше розслідувати справу Гона. У свою чергу, адвокати екс-глави Nissan можуть подати клопотання про те, щоб їх клієнта відпустили під заставу. Якщо воно буде задоволено, то колишній топ-менеджер може опинитися на волі найближчим часом
.

Реклама

Нагадаємо, раніше Карлосу Гону пред'явилизвинуваченняТакожзвинуваченнявисунутіодномузнаближенихГона,колишньомучленурадидиректорівNissanГрегуКеллі.

Японськіправоохоронні органи заарештувалиглавуальянсуRenault-NissanКарлоса Гона19 листопада позвинуваченнювпорушеннімісцевогофінансовогозаконодавства.

Якстверджуютьвполіції,Гонухилявсявідподатків,спотворюючиінформаціюпро власнівиплати.Уперіодз2011 по 2015рік вінзанизивінформаціюпросвоївиплатимайжена5 млрдєн(близько44,4 млндоларівза поточним курсом).УNissanінкриміновані директоруконцернупорушеннявжевизнали.Внутрішнєрозслідуванняпоказало,щоначальникрокамиприменшуваврозміргрошовихвиплатівитрачавкоштикомпаніїу власнихцілях.

В тренді
Долар в Україні підскочив вище за психологічну позначку, євро – до максимуму з початку весни

Пізнішесталовідомо,щов2010 році вінствориввенчурнукомпаніювНідерландах,черезякукупувавелітнежитлозакордоном-зокрема,вРіо-де-ЖанейроіБейруті,-якимбезоплатнокористувавсяГон.

Реклама

Крімтого,ранішемиповідомляли,щоГона звільнилизпосадиголовирадидиректорівавтоконцерну Nissan.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти