Правила успіху від відомих людей: Акіо Моріта

10 лютого 2018, 14:56

Христина Коновалова

Засновник Sony Corporation вважає, що ніякі гроші в світі не зможуть дати людині освіту, якщо вона сама не захоче сісти за книги

Ніколи нікому не довіряйте. Не слід довіряти роботу іншому і сподіватися, що він виконає її так, як ви хочете.

Найбільших успіхів як керівник домагається не той, хто метушиться, роздаючи докладні інструкції своїм підлеглим. Успішний той, хто дає підлеглим загальні директиви, вселяє їм упевненість в своїх силах, і допомагає добре робити свою роботу. Завдяки цьому він отримує більше оригінальних результатів і нових ідей.

Мій батько говорив: ніякі гроші в світі не зможуть дати людині освіту, якщо вона сама не захоче сісти за книги.

Як би ви не були хороші і щасливі, розумні і спритні, ваша справа і її доля знаходяться в руках тих людей, яких наймаєте.

Не думай, що якщо ти нагорі, можеш командувати всіма навколо. Ти повинен добре розібратися в справі, перш ніж приймати рішення. і нести за ці рішення відповідальність.

Майбутнє представляється як прекрасний світ товарів та послуг вищої якості, де марка кожної країни буде символом якості, і всі будуть боротися за зароблені великими труднощами гроші споживачів, встановлюючи справедливі ціни.

Сьогодні зростає невдоволення нинішньою системою освіти, яка змушує учнів витрачати надто багато часу на натаскування до іспитів, щоб потрапити в престижні школи. Така система не залишає часу для експериментів і самостійних роздумів. Потрібні шляхи, що дозволяють зробити її більш ефективною згідно часу, в якому ми живемо.

В тренді
Міст у Молдову і "золоті" огірки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти