ДТЕК Нафтогаз сприяє підвищенню кваліфікації фахівців нафтогазової галузі

26 квітня 2018, 11:08

Тренінг з роботи з сучасним програмним забезпеченням тривав п'ять днів

Компанія ДТЕК Нафтогаз, впроваджуючи сучасні технології для розвідки і розробки родовищ природного газу, активно сприяє навчанню студентів вищих навчальних закладів передових досягнень галузі.

Реклама

Почавши вперше в Україні застосовувати сучасне програмне забезпечення в області геології і геофізики Interactive Petrophysics (IP), ДТЕК Нафтогаз організував безкоштовний навчальний семінар з роботи з цим продуктом. У тренінгу взяли участь студенти, аспіранти та наукові співробітники провідних українських університетів, які готують фахівців в галузі геології – Інституту геології і геофізики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Інституту геології Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Роботи з сучасним продуктом учасників тренінгу навчав Пол Спунер – фахівець з програмного забезпечення Interactive Petrophysics і петрофізики з більш ніж 30-річним досвідом роботи в найбільших світових компаніях. Тренінг тривав п'ять днів і проходив в Академії ДТЕК.

Нагадаємо, восени 2017 року ДТЕК Нафтогаз організував відкритий семінар з міжнародного аудиту запасів нафти і газу в системі SPE-PRMS для цілей оцінки активів, розвитку виробництва і його інвестиційного забезпечення.

Іван Гафич, директор з розвідки і перспективного розвитку ДТЕК Нафтогаз, зазначив:

"Кваліфікований персонал, який вміє працювати з сучасними технологіями і обладнанням – один з ключових чинників успішного розвитку нафтогазової галузі. Тому ДТЕК Нафтогаз постійно працює над підвищенням рівня кваліфікації фахівців нафтогазового сектора в Україні, регулярно проводячи конференції та тренінги на базі провідних профільних вузів країни. Більш того, ми постійно організовуємо відвідування виробничих об'єктів і приймаємо на практику студентів, які часто після закінчення інститутів стають співробітниками нашої компанії".

ДТЕК Нафтогаз – операційна компанія, яка відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз – Ігор Щуров. 

Реклама

До портфелю активів ДТЕК Нафтогаз входять два газодобувних підприємства – ПрАТ "Нафтогазвидобування" і ТОВ "Нафтогазрозробка", які ведуть розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях. Обсяг видобутку природного газу за підсумками 2017 року становив 1,65 млрд куб. м, газового конденсату – 54 тис. т.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти