В Україні встановили офіційні ціни на "круті" номери авто

24 липня 2019 13:27

Бажаючі платитимуть до 30 тисяч гривень за номерний знак з однаковими цифрами

Кабінет міністрів України визначив вартістьіндивідуальних автомобільних номерів. Про прийняття відповідної постанови повідомило видання "РБК-Україна". 

Реклама

Уряд при цьому розширив пул платних номерів. Раніше передбачалася плата тільки за 18 номерних знаків, які мають комбінацію з чотирьох однакових цифр (1111, 2222, 3333, 4444, 5555, 6666, 7777, 8888, 9999) і в межах від 0001 до 0009. Решта номерів видавалися за звичайною вартістю, що, на думку авторів постанови підвищувало корупційні ризики.

Прийнятий документ також збільшує вартість 18 комбінацій номерних знаків мінімум втричі. 

Реклама

Читайте також: По Києву їздить авто з номерами "СПІКЕР"

В тренді
Скасування "карантинних" субсидій і газовий шантаж Росії – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Так, постановою визначається, що видача (заміна) номерних знаків, що містять певну комбінацію, коштує:

  • з чотирьох однакових цифр, послідовні комбінації цифр від 0001 до 0009 – 30 тисяч гривень;
  • з чотирьох цифр, три з яких однакові і розташовані підряд; з чотирьох цифр – двох послідовних пар однакових цифр; а також з послідовних цифр 0123 та 1234 – 10 тисяч гривень;
  • з чотирьох цифр, який починається з двох нулів, а дві наступні цифри неоднакові – 8 тисяч гривень;
  • з чотирьох цифр, який містить три однакові цифри, які розташовані не підряд; з чотирьох цифр, з яких однаковими є перша і третя, а також друга і четверта, або перша і четверта, а також друга і третя – 4 тисячі гривень.

Нагадаємо, в 2018 році у Україні почали з'являтися нові серії автомобільних знаків. Наприклад, в Києві існує маловідома серія номерних знаків КА, яка все ж вже активно впроваджується. У тому ж році в Україні спростили процес реєстрації авто:

При цьому МВС пропонує замовляти індивідуальні номерні знаки автомобілів через інтернет. На виготовлення такого номера потрібен один місяць. Але перед цим два тижні піде на створення його макета.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти