"Перевзути" авто: скільки коштує зимова гума в 2016 році

16 жовтня 2016, 08:24

Продавці радять не купувати б/в, але автомобілісти все одно економлять

З жовтня українські автомобілісти починають замислюватися про підготовку своїх машин до холодів. Але як завжди, перевзуватися в першу чергу водії, які не бажають стояти в довгих чергах, коли випадає перший сніг, або ті, хто стер літню гуму "до нуля". Корпоративні ж машини змінюють покришки за наказом підприємства.

"Переобувка" комплекту шин (4 шт.) Обходиться автолюбителям в середньому 200 – 250 грн на невеликі діаметри (13 і 14 радіус) і 250 – 350 грн – для коліс побільше (15 – 17 діаметри). Ця вартість коливається в залежності від місця розташування шиномонтажу і його статусу. Що стосується самих шин, то якщо дивитися в валюті – вони подешевшали на 5 – 10%. У гривні ціна, звичайно, зросла
.

Б/в покришкаобійдетьсяприблизнов18єврозаколісо

Реклама

"Вартістьпослугшиномонтажузрослана35-50%впорівняннізминулимроком-цепов'язанозпідвищеннямвартостівитратнихматеріалівтаоплатипраціпрацівників.Вартістьжеавтомобільнихшинпідвищиласяприблизнона10-15%-черезпідвищеннякурсуіноземнихвалют",-розповівкерівниквідділупродажівінтернет-магазинуLesterРусланГурин.Такожнавартостіне могла непозначитисяіподорожчалаелектроенергія,іорендаземлі.

Черезподорожчанняшин,клієнтичастішепочалицікавитисяуживаноїгумою.Бпокришкаобійдетьсяприблизнов18єврозаколесо.Тутбрендособливо неважливий,більшеграєрользалишокпротектора.

"Восновномуклієнтишукаютьб/вшини,алеминамагаємосяпереконатиїхвпокупцінових,такякрізницяміжбіновимибюджетними,є несуттєвою",-зазначиву розмовівласникшинногоцентруОлександрТкаченко.

Якщобратиходовіновіколеса,товартістьзимовихпокришоксередньогорівняякості,наприклад,розміру195/65R15будекоштуватинасьогоднішнійденьвід950до 1250грнзапокришку.Вартістьжеб/в колісбудеменшевартостіаналогічногоновогона35-65%взалежностівідйогостану.

Перевіряємомаслоістраховий поліс

Реклама

Крімпокришок,водіямнастійнорекомендуютьпідготуватидо зимиакумулятор-перевіритийогопрацездатність.Замінадвірниківпроводитьсявиходячизїхтехнічногостану-вартістьколиваєтьсявід40до 1000грнібільше.Моторнімаслазмінюютьсявідповідно допробігуавто,аохолоджуючірідини-виходячиіз заводськихрекомендацій.

cylinders-569151_960_720

Автомобілістамне варточекатидоостанньогоіпідготуватисвоїх залізних"коней"не тількивціляхбезпеки-не вартозабувати,щобагато страхових компанійвсвоїхдоговорахвизначаютьтерміни,доякихводіямпотрібнопровестивсінеобхідніманіпуляціїзісвоїмиавтомобілями.Інакше,вразіДТПможназалишитисябезстраховихвиплат.Прицьому,кожнакомпаніявправістановитьвласнідоговоруіпрописативнихсвоїтерміни,згідно з якими,українськіавтомобілістиповинніпідготуватисвоїавтодохолодів.

"Ніяких стандартів тут немає, адже КАСКО – добровільний вид страхування. За нашими договорами, машина повинна бути готова до зими з 15 листопада. А автоцивілкою ніяких граничних термінів закон про страхування не передбачає, але під ПДР можна підв'язати. Відмов для виплати постраждалим по автоцивілці практично немає. тобто, потерпілий повинен отримати виплату навіть якщо винуватець п'яний був, але страховик, в формі регресної вимоги, будуть стягувати розмір збитку з винуватця. Аналогічно і з гумою, що не відповідає сезону", – попереджає менеджер по комунікації страхової компанії PZU в Україні Олександр Мельничук.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти