Як виглядає унікальний автомобіль без дизайну

3 грудня 2016, 12:27

Дивний автомобіль призначений для щоденного водіння в умовах сучасних мегаполісів, де важливо не красуватися в пробках, а зручно паркуватися без побоювань за подряпини на фарбі

Реклама

Такуже повелося,щоавтомобіліповиннібутине простозасобомпересування,а йволодітипевнимиестетичнимивластивостями.Дизайнавтомобіляставоднією знайважливішихспоживчиххарактеристик,алетеперамериканськийдизайнерДжоуїРюйтерраптомзакликаввід нього відмовитися,-пише "Популярна Мехканіка".

Дизайнерзробивпрототипвкрайнезвичайноготранспортногозасобувласноїрозробки,якийназвавConsumer.Дивнийавтомобіль(якщойогоможнатакназвати)призначенийдлящоденноговодіннявумовахсучаснихмегаполісів,деважливо,за задумомРюйтера, що некрасуватисявпробках,азручнопаркуватисябезпобоюваньзаподряпининафарбі.Томуні про якийдизайніне можебутий мови.

Замістьньоготутправитьбалмінімалізм:"Споживач"оснащенийпрямокутнимкузовом,авсалонінемаєнічого,крімдвохдиванівіосновнихорганівуправління.Фронтальначастинаприкрашенадзеркальною панеллю,під якоюзахованісвітлодіоди,які виконуютьрольфар.РізкийгеометричнийсилуетConsumerзажадавприбратипідкузовніпанелінавітьколеса,щомаєстворюватиуоточуючихвідчуття,нібиавтомобільширяєнаддорогою.

Переднячастинакузовазроблена зшорсткогонадотикметалуівідкидаєтьсявперед,забезпечуючидоступдо двигунаіпередніхколіс.Заднячастинапокритазносостійкоютканиноюнарослинній основі.Мабуть,єдинимидекоративнимиелементамиєбічнісходинки(якінеобхідні,щобпотрапитивсередину,бодверівідсутні)ікришкалюкабензобака.

В тренді
Долар в Україні знову подешевшав, євро припинив зростати: курс валют
В тренді
Не пробили захист: які гривні не вміють підробляти фальшивомонетники
В тренді
Купити полуницю авансом. Скільки коштує українська ягода з теплиці та з грядки?
Реклама

Коліснабазачотиримісного"Споживача"-2,28метра,довжина-3,43метра,ависота-83 сантиметри.Зрозуміло,завдяки відсутностівсіхзвичнихелементів(навітьдаху!)спорядженамасаавтомобіляскладає566кілограмів.Інші технічнітадинамічніхарактеристикипокизалишаютьсязагадкою.Зрештою,цезовсім не важливо,адженавряд чиекстравагантнийConsumerколи-небудьвиявитьсянаконвеєрі.

Consumer Car from Baas Creative on Vimeo.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти