Міндоходів: надходження до Державного бюджету за рахунок нових правил оцінки майна збільшилися

3 июля 2014, 19:19

Официально

Завдяки запровадженню нової системи оцінки майна для цілей оподаткування збільшено надходження до держбюджету України.

Міністерство доходів і зборів України констатувало, що завдяки дії Постанови КМУ №231, якою було запроваджено нові правила оцінки для цілей оподаткування, збільшилися надходження до Державного бюджету України, повідомляє УНІАН.

Реклама

У червні цього року, Арсеній Яценюк доручив профільним міністерствам розібратися із ситуацією, яка склалася в сфері оцінки майна для цілей оподаткування. У Міндоходів визнали ефективність та дієвість Постанови КМУ № 231 "Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства", яка була прийнята 4 березня 2013 року. Зокрема, в наповнені Державного бюджету України.

Крім того, Міністерство доходів і зборів окремо наголосило, що не підтримує скасування Постанови КМУ № 231, оскільки її скасування призведе до зменшення надходжень до бюджету України.

Зокрема, в листі Міністерства доходів і зборів України, від 25.06.2014 року № 2109/5/99-99-17-03-02-16 зазначається, що в умовах дії Постанови №231 у І кварталі 2014 року спостерігається позитивна динаміка збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб з операцій з нерухомим майном порівняно з І кварталом 2013 року. Також у І кварталі 2014 року збільшилася кількість фізичних осіб, які отримували дохід від операції з нерухомим майном.

"Враховуючи викладене, Міністерство доходів і зборів України не підтримує скасування Постанови №231, оскільки її скасування може призвести до неоднозначного та множинного трактування норм законодавства, зниження вартості об’єктів оподаткування та відповідно зменшення надходжень податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету".

В тренде
Страны скупают пшеницу и растительное масло. Почему во всем мире дорожают продукты
Реклама

Нагадаємо, Постанова КМУ №231, була прийнята, ще 4 березня 2013 року, проте уряд минулої влади не давав можливості їй працювати ринку оцінки за новими правилами, які були запроваджені з прийняттям даної постанови.

1_09

2_05

Подпишись на наш telegram

Только самое важное и интересное

Подписаться

Реклама

Читайте Segodnya.ua в Google News

Реклама

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...
загрузка...

Нажимая на кнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с правилами использования файлов cookie.

Принять