Україна візьме великий кредит на метро, тролейбуси і автобуси

6 травня 2017, 14:21

Сергій Остапенко

Порошенко схвалив Угоду з ЄБРР про залучення під держгарантії до 20 млн євро

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Міський громадський транспорт України") між Україною та Європейським інвестиційним банком", прийнятий Верховною Радою 12 квітня 2017 року.

Як повідомляє прес-служба глави держави, відповідне Фінансову угоду підписано, згідно з розпорядженням президента України від 9 листопада 2016 № 272.

Метою Угоди є залучення під державні гарантії до 200 млн євро кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, які будуть спрямовані на поліпшення роботи міського громадського транспорту в деяких містах України (Івано-Франківськ, Біла Церква, Київ, Луцьк, Львів, Кременчук, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Чернігів). Документом передбачається, що залучені кошти будуть витрачені на придбання автобусів, тролейбусів, трамваїв, вагонів метро, будівництво та реконструкцію тролейбусних і трамвайних ліній, депо, впровадження інформаційних систем, в тому числі створення автоматизованої оплати проїзду.

Відповідний проект також отримає співфінансування під місцеві гарантії з боку Європейського банку реконструкції і розвитку на загальну суму до 200 млн євро.

Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком вступає в силу з дати вступу в силу Закону України про її ратифікацію.

Як повідомлялося
, у квітні в Україні обвалився ринок автобусівпродажі показалинайнижчийрезультатзпочаткуроку.

Реклама

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти