EASA планує обмежити польоти на схід України: з'явилася реакція соцмереж

23 вересня 2017, 14:57

Користувачі соцмереж вказують на непослідовність позиції Європейського агентства авіаційної безпеки

Європейськеагентствоавіаційноїбезпеки(EASA)розглядаєпитанняобмеженняпольотівдляєвропейськихавіакомпанійваеропорти"Харків","Дніпро"і"Запоріжжя"через близькістьзазначенихаеропортівдо зониАТО.

Користувачісоцмережвжевідреагувалинацю ініціативуівказуютьнанепослідовністьпозиціїEASA
.

Реклама

Нагадаємо,прем'єр-міністрУкраїниВолодимирГройсмандоручивмініструінфраструктуриВолодимируОмелянуспільнозкерівникамирядуіншихміністерств,ДержавіаслужбоютаСБУтерміноворозглянути ситуацію з можливим обмеженням польотів літаків в кількох аеропортах східного регіону України.

Згідно з дорученнямпрем'єр-міністра,МінінфраструктуридорученоспільнозіншимиміністерствамиівідомствамивідпрацюватиобґрунтованіпропозиціїінадативідповідніпоясненняEASA,щобне допуститиізоляціюстратегічноважливихаеропортівУкраїни.

Нагадаємо,втравні2016року ВищийадміністративнийсудУкраїнипідтвердивзаконністьнакладенняпонад7,7 млнгрнштрафівнаросійськуавіакомпанію"Аерофлот"заавіаперельотинадКримом.

ПісляанексіїКримуРосійською ФедерацієюУкраїнанарахуваларосійськимавіакомпаніям,якіпорушилиукраїнськезаконодавствоіздійснювалипольотивокупованийКрим,понад 700 млнгрнштрафу.
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти