Дачний сезон: де і за скільки орендувати будиночок

3 червня 2018, 07:41

Ірина Крикуненко

Ріелтори радять знімати житло на дві сім'ї, а орендарі скаржаться на низький попит

ВУкраїнуприйшлоліто,азним-сезонмасовихвідпусток.І бувайодні українці купують путівки до моря, іншішукаютьбудиночоквпередмістіналітодлявсієї родиниза приємною ціною."Сегодня"дізналася,вяку сумуцього рокуобійдетьсяорендадачіврізнихобластяхУкраїни.

Почнемо з приємного. У Харківській області можна зняти будиночок за 17 км від міста всього за 6 тис. грн в місяць. За ці гроші пропонують 6-кімнатну дачу радянського виробництва, зате з більярдом, садом, городом, літньою кухнею, альтанкою і поруч з озером, до якого всього 250 метрів. Під Дніпром дача біля річки обійдеться ще дешевше – в 5 тис грн. У вартість входить 3-кімнатний будиночок з пральною машинкою, терасою, паркуванням, фруктовим садом і мангалом. А ось 6-кімнатний будинок тут пропонують за 8 тис. грн, зате з "критим патіо і літнім басейном". Але будьте уважні до обіцянок господарів – на ділі це річний намет і надувний басейн в городі.

Найдорожчі будинкицього літа,традиційно,впередмістістолиці.Устолиціцінникина2-поверховийбудиночоквпередмістінаберезіДніпрастартуютьвід10-17тис.грнвзалежностівіддатиспорудження будинку.Правда,власникинарікаютьнате,щочерез кризупопитнабудинкивпав.

"Раньше клиентов на летний сезон было больше, они чуть ли не конкурировали за дом, а мы уже выбирали, кто из тех, кто готов заплатить больше. Оно и понятно: арендовать дом на лето с пляжем в пешей доступности дешевле, чем отвезти семью, например, из четырех человек на море за границу, — рассказывает киевлянка Анна Коровяк. — А вот уже начиная с прошлого года, сдать наш дом на Осокорках было проблематично — еле нашли клиентов в июне".

ЄпідКиєвомібільшдорогіваріанти-сучаснізаміські будинкивмодномукотеджномуселищіуводистартуютьвід45тис.грн.Щобзаощадити,ріелторирекомендуютьвеликі будинкизніматинадвісім'ї.

Дача на курорті: пляж і гори

Такожможназнятибудиноквулюблених туристичнихмісцях-вобластяхзморськимиабогірськимикурортами.
Реклама

Наприклад,впередгір'їКарпатстаренькийтрикімнатнийбудиночокнаберезірічкиінедалековідрайцентруобійдетьсяродинівдоситьприйнятнусуму-всього3,5тис.грнплюсоплата"комуналки".ТрохидорожчеобійдетьсяорендаполовинибудинкувзакарпатськомумістіХуст-4,5тис.грнна місяць.Затевцьомувипадкубудеєвроремонтіджакузі.

АосьвселищахпідОдесоюцінисильнокусаютьсячерезкурортногосезону:4-кімнатнийбудинокобійдетьсядорожче,ніжнавітькотеджпідКиєвом-81тис.грнна місяць.Алеможнапідшукатиібільшбюджетніваріанти.Наприклад,будиночокрадянськихчасівна4-5кімнатнедалековідморябудекоштуватиблизько35тис.грнна місяць,ажититамможнадвомасім'ямиіділитиоплатунавпіл.

До речі,приблизнозатіжгроші,якщонавіть недешевше,можназнятибудиночокнапорядоквищекласом,алевжезакордоном.Наприклад,вБолгаріїтриповерховийбудиноквБургасівп'ятихвилинахвідпляжубудекоштувати900євровмісяць(23,5тис.грн),правда,за умовивідплативсіхтрьохлітніхмісяців.Щеодинваріант-орендуватиодинповерхвеликого будинкувЧорногорії.Наповерсі-двіспальні,кухня,їдальня,вітальняітераса.Доморя,правда,не близько,2км,затеціна питання-400євровмісяць(14тис.грн).

ТрохидорожчеобійдетьсятрикімнатнавіллавТуреччині-2тис.євро(61тис.грн)на місяцьзатрикімнатнийбудиночокзбасейномвкурортномумістечкуКемері.Алецебюджетнийваріант,більшшикарнібудинкибудутькоштуватидорожче-близько6-8тис.єврона місяць(180-250тис.грн).

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти