Українська МФО Мілоан пропонує нову схему усвідомленого кредитування

20 січня 2020 17:55

PR

Зміни покликані допомогти клієнтам не йти в прострочення при виникненні складних ситуацій

Ще восени українська мікрофінансова компанія "Мілоан" презентувала ринку МФО абсолютно нову схему пролонгації позик. Головна мета компанії при введенні таких змін — допомогти українцям більш усвідомлено підходити до процесу кредитування і не йти у прострочення при виникненні складних ситуацій.

Нова пролонгація Miloan: у чому принцип

Отримуючи кредит онлайн в МФО, кожен клієнт підписує договір, в якому чітко прописані усі умови: відсотки за позикою, терміни й способи погашення, а також можливість пролонгації та усі нюанси, які стосуються даної послуги.

Пролонгація позики — це продовження терміну користування грошима з оплатою тільки частини боргу (як правило, це відсотки), в ситуації, якщо клієнт не може повністю погасити кредит у відведений термін. Основний принцип дії пролонгації у більшості МФО (такого ж принципу дотримувалася і компанія "Мілоан") — по закінченню терміну дії позики на картку клієнт повинен сплатити всю суму відсотків, нарахованих за час користування. Після цього тіло кредиту залишиться колишнім, а сам термін триватиме рівно стільки ж, як був спочатку.

Приклад: тіло кредиту — 1000 грн, ставка — 2% в день, термін — 10 днів, дата закінчення — 1.02.2020.

На 1.02. борг становить 1200 грн. Для пролонгації клієнт оплачує 200 грн (нараховані відсотки), сума кредиту залишається 1000 грн, а наступного остаточний термін погашення — 10.02.2020 — плюс ще 10 днів.

Однак, через 10 днів сума боргу складе знову 1200 грн.

Біль такої пролонгації у тому, що позичальник, який не встигає погасити позику кілька разів поспіль і пролонгує її, постійно сплачує гроші компанії, а сам йде в мінус, тому що фактично його борг залишається незмінним, а сума відсотків нараховується раз за разом однакова.

Така схема знайома усім, але що ж нового змогла запропонувати компанія "Мілоан" своїм клієнтам?

Згідно з новим принципом пролонгації, введеним компанією наприкінці 2019 року, оформлюючи подовження онлайн-позики, людина платить суму, що складається відразу з 3 елементів:

  • частини тіла кредиту;

  • частини відсотків;

  • фіксованої комісії.

У чому плюси нової системи пролонгації від "Мілоан"?

Згідно з опитуваннями, проведеними Miloan за час впровадження даної схеми, клієнти говорять про декілька основних її переваг:

  1. Стало легше погасити кредит повністю, оскільки після пролонгації тіло позики поступово зменшується, і, відповідно, в наступний термін нарахована сума відсотків стає нижче.

  2. Клієнти не йдуть в "нескінченну пролонгацію", тому що навіть якщо позичальник буде пролонгувати позику 5-7 разів — він поступово, природним чином й абсолютно непомітно для себе погасить її повністю.

  3. Кредитуватися стало простіше, тому що навіть у разі, коли клієнти не встигають погасити позику вчасно, вони знають, що оформлять вигідну пролонгацію і вже при наступному погашенні сума буде значно менше.

  4. У клієнтів з'явилося більше довіри до компанії, а також інтересу до нових продуктів та знижок, ознайомитись з якими можна, зайшовши у особистий кабінет Miloan.

Більше 80% позичальників, які пролонгували позику в "Мілоан" за новим принципом, відзначили для себе її плюси. У зв'язку з успіхом такого нововведення компанія готує масу нових послуг у 2020 році, які зможуть зробити процес отримання кредитів для українців ще більш простим і безпечним.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти