Україна хоче позичити 725 млн доларів на зовнішніх ринках

25 серпня 2018 14:58

Короткострокові облігації Мінфін випустив, не чекаючи приїзду місії МВФ до Києва

Міністерство фінансів України здійснило приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішньої державної позики з терміном погашення 2019 року на 725 млн доларів США. Про це повідомили в українському міністерстві.

Реклама

"Облігації були розміщені серед провідних міжнародних інвесторів, які надали фінансову підтримку Україні, в умовах нестабільності міжнародного ринку капіталу для країн, що розвиваються", – відзначили в Мінфіні.

У міністерстві пояснили, що розміщення таких облігацій дозволяє Україні задовольнити свої короткострокові потреби в валютної ліквідності, а також отримати переваги від гнучких умов залучення коштів.

"Міністерство фінансів продовжує реалізовувати затверджену стратегію управління державним боргом і планує в повному обсязі виконати план державних зовнішніх позик шляхом залучення коштів як від комерційних, так і від офіційних кредиторів", – заявили в Мінфіні.

В тренді
Скасування "карантинних" субсидій і газовий шантаж Росії – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Нагадаємо, Україна очікує на візит місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) до Києва в період з 6 по 19 вересня для обговорення останніх економічних подій та економічної політики і наступних кроків. Експерти відзначали, що без підтвердження виконання Україною умов МВФ країна не зможе в достатньому обсязі залучити зовнішнє фінансування.

Реклама

Раніше в Міністерстві фінансів уже заявили, що візит місії МВФ підтверджує успішне просування роботи України з Фондом. Як підкреслила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова, українська влада зацікавлена в обговоренні з Міжнародним валютним фондом як усіх поточних питаннь, так і продовження співпраці після закінчення програми в березні 2019 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти