Нацбанк показав монету до сторіччя Дніпровського національного університету

25 липня 2018, 13:00

На реверсі монети на дзеркальному фоні розміщено один з корпусів університету

Національний банк України (НБУ) випустив пам'ятну монету до сторіччя Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара. Про це повідомила прес-служба НБУ.

Реклама

Монета номіналом 2 гривні виготовлена з нейзильберу. Продається пам'ятна монета за 40 грн.

"Монета присвячена установі вищої освіти IV рівня акредитації, багатогалузевому навчально-науковому комплексу, спектр наукових досліджень якого охоплює всі пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки України. Випускники Дніпровського національного університету працюють в різних галузях господарства України, очолюють державні інститути, освітні та наукові структури, виробничі об'єднання, культурні центри, засоби масової інформації", – зазначили в Нацбанку.

1532512741.6799

На аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України, праворуч від якого напис "Україна"; в центрі – композиція: на тлі стилізованої схеми цифра 100, нулі якої зображені у вигляді ромбів, всередині одного з них – супутник і напис "ДНУ"; під написом "100" книга – символ знань, внизу номінал, праворуч на дзеркальному тлі рік карбування монети "2018", логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

В тренді
Долар пробив психологічну позначку, євро на піку з початку березня: курс валют
Реклама

На реверсі монети на дзеркальному фоні розміщено один з корпусів університету, праворуч роки – 1918/2018, по чотирьох сторонах ромба на дзеркальному фоні – напис: "Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара".

Нагадаємо, український Нацбанк в 2018 роціу презентував три монети із серії, присвяченій Збройним силам України - "Захисникам Донецького аеропорту", "День українського добровольця" і "100-річчя створення Українського військово-морського флоту".

А в Росії з'явилися монети з Вінні-Пухом. Це монети номіналом в 25 і 3 російських рублі, зроблені зі срібла і недорогоцінних металів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти