Фонд гарантування відновив виплати вкладникам банку "Михайлівський"

16 грудня 2016, 10:55

Реєстр на виплату доповнили новими заявниками

Сьогодні, 16 грудня, поновлюються виплати вкладникам ПАТ "Банк Михайлівський". Про це повідомила прес-служба Фонду гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО).

Виплати будуть здійснюватися на основі загального реєстру, доповненого інформацією про клієнтів фінансових компаній, які прирівняні до вкладників ПАТ "Банк Михайлівський".

Так, до реєстру додано інформацію про громадян, які подали заяви:
- В Києві – до 7 грудня 2016 року;
- В Дніпрі, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Сумах, Черкасах – до 30 листопада 2016 року;
- У Львові – до 1 грудня 2016.

Також в базу додані заяви, що надійшли засобами поштового зв'язку до 2 грудня 2016.

"Заяви, подані після зазначених дат будуть включені в наступний реєстр на виплату", – відзначають в ФГВФО.

Також до реєстру включені фізичні особи, за рахунками яких завершена перевірка і не встановлено зв'язок з ТОВ "Інвестиційно-розрахунковий центр" та ТОВ "Кредитно-інвестиційний Центр".

Свої кошти вкладники можуть отримати у відділеннях банків-агентів в залежності від місця реєстрації, зазначеного при підписанні угоди:
- ПАТ "Альфа Банк" – Київ та Київська область;
- ПУМБ – Крим, Севастополь, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області;
- "ТАСкомбанк" – Волинська, Запорізька, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Тернопільська і Хмельницька області.

Нерезидентам потрібно звертатися в будь-яке відділення "Альфа Банку".

З 15 липня по 1 грудня 2016 року відшкодування вже отримали майже 22 тис. вкладників банку "Михайлівський" на суму 1,29 млрд грн
.

Реклама

Нагадаємо, 19 листопада2016рокувступиввсилузапропонованийпрезидентомУкраїниПетромПорошенкомЗаконУкраїни "Провнесеннязміндо деяких законівУкраїнищодовідшкодуванняфізичнимособамчерезсистемугарантуваннявкладівфізичнихосібшкоди,заподіяноїзловживаннямивсферібанківськихііншихфінансовихпослуг"-ВерховнаРадаУкраїнивіддалазанього285голосівнароднихдепутатів.

В тренді
Валютні кредити за день переведуть у гривню: Рада ухвалила потрібні закони

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти