Центр Біржових Технологій (Львів): відгуки про лідера західного регіону

25 жовтня 2018, 10:30

PR

У неофіційній культурній столиці України розташована найзахідніша філія компанії ЦБТ — Центр Біржових Технологій (Львів). Відгуки про його роботу, безкоштовні семінари та спеціалізовані курси підігрівають зростаючий інтерес львів’ян і гостей міста до можливостей пасивного доходу і активного заробітку на біржах. Тому до філії приходить все більше бажаючих розібратися в премудростях біржової торгівлі і заробітку на фінансових ринках.

Фахівці компанії допоможуть скласти інвестиційний план, підібрати ефективні інструменти і виробити стратегію дій, яка максимально швидко приведе клієнта до потрібної мети. Всі співробітники підрозділу — успішні діючі трейдери, тому їхні поради — не теоретичні дослідження, а наслідок досвіду, набутого в процесі багаторічної практики.

Центр Біржових Технологій (Львів) — надійний партнер і запорука фінансової стабільності для клієнтів

Філія Центр Біржових Технологій (Львів), відгуки про команду і навчання

Більшість клієнтів ЦБТ-Львів вперше переступають поріг філії, щоб розібратися в управлінні особистими фінансами і знайти можливість пасивного заробітку на своїх заощадженнях. Тому особливою популярністю користуються безкоштовні семінари, присвячені підвищенню фінансової грамотності. Тільки за кілька місяців з червня цього року команда львівського офісу провела понад 70 заходів, гості яких дізналися:

  • як розумно планувати сімейний бюджет;
  • навіщо потрібне фінансове планування особистих доходів;
  • як і в що раціонально вкладати особисті заощадження, щоб примножити їх.

Багатьох слухачів семінарів та майстер-класів отримана інформація надихнула на подальше, більш глибоке, вивчення теми інвестування та фінансових ринків, пробудила бажання опанувати професію трейдера. Для спеціалізованого навчання компанія розробила унікальну програму ЦБТ Беластіум, в якій враховано багаторічний досвід співробітників в біржовій торгівлі і найактуальніші світові тенденції в цьому напрямку. Про рівень та якість курсів каже той факт, що за два тижні навчання середній приріст на демо-рахунках студентів становить 10-12%.

Центр Біржових Технологій (Львів) — біржовий лідер західного регіону з європейським рівнем сервісу

Центр Біржових Технологій Львів, відгуки про керівника Олени Якубовської

Історично розвиток західного регіону проходив у тісному контакті з сусідами із Європи. Тому, що таке європейська якість львів'яни знають не з чуток. Тим цінніше позитивне ставлення гостей і клієнтів до відділення Центр Біржових Технологій. Відгуки випускників про систему навчання, неослабний інтерес до можливостей, які відкриваються перед охочими співпрацювати з компанією, свідчать про високий рівень сервісу, який забезпечує команда філії під керівництвом Олени Якубовської.

А ось що говорять цифри статистики:

  • зростання на демо-рахунках клієнтів під час навчання складає від 5% до 50%;
  • понад 300 осіб відвідали тест-драйви по роботі на фінансових ринках за три останні місяці;
  • стільки ж клієнтів за останні 3 місяці отримали консультації з питань інвестування.

Сьогодні ЦБТ-Львів — один з лідерів в сфері біржової торгівлі в західному регіоні України, для якого на першому місці стоять зростання доходів і фінансове благополуччя клієнтів. Разом з львівським Центром Біржових Технологій стати успішним інвестором може кожен. Приєднуйтеся до задоволених клієнтів компанії, нехай ваші гроші працюють на вас!

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти