В Україні зросте абонплата за проводове радіо

23 квітня 2018, 13:45

Переглянути тарифи довелося через низький попит на послугу, пояснили в "Укртелекомі"

"Укртелеком" з 1 травня 2018 року підвищує абонентську плату за проводове радіо на 6 грн – до 26 грн/місяць для фізосіб-абонентів. Про це повідомила компанія в офіційній пресі.

Реклама

Абонентська плата для населення за користування основною радіоточкою, а також за користування основною радіоточкою відомчого радіотрансляційного вузла проводового радіомовлення підвищується з 20 грн/місяць до 26 грн/місяць з ПДВ.

"На жаль, ми змушені переглянути тарифи, оскільки витрати на утримання мережі зростають, зокрема через подорожчання енергоресурсів. Крім цього кількість клієнтів щороку скорочується на 20%, оскільки послуга втрачає свою популярність. Ці заходи дозволять компанії утримувати радіомережу в робочому стані", – пояснив сайту "Сегодня" прес-секретар ПАТ "Укртелеком" Михайло Шуранов.

Також через відсутність попиту на деякі сервіси компанія припиняє надання низки послуг проводового радіомовлення.

Зокрема, буде припинено надання послуг з ремонту та техобслуговування приймачів ефірного радіомовлення, щодо забезпечення синхронного перекладу, а також зі звукопідсилення (озвучення в приміщенні і на відкритому просторі) за заявою користувача з 1 серпня 2018 року.

Нагадаємо, раніше "Укртелеком" відмовився від телеграм. Рішення прийнято через скорочення кількості надісланих телеграм і зношеністю обладнання, а також через відсутність його підтримки з боку виробників. У разі потреби ті, хто користувався телеграмами, можуть скористатися іншими сучасними каналами комунікацій, наприклад електронними повідомленнями, цифровим підписом та іншими.

Реклама

В цілому застарілі послуги минулого століття коштують все дорожче – це, як пояснюють фахівці, пов'язано з тим, що обслуговування старого обладнання потребує серйозних витрат. Водночас сучасні послуги оператора зв'язку дозволяють слухати радіо і дивитися ТБ через інтернет.


Як відомо, в березні 2017 року, після того, як бойовики захопили офіс "Укртелекому" на Донбасі, компанія припинила надавати послуги на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей через втрату контролю над телекомунікаційною мережею.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти