Україні необхідно модернізувати економіку – екс-глава МЗС Австрії

3 березня 2015, 11:32

За словами Міхаеля Шпінделеггера, план розвитку потрібно готувати вже зараз

Для модернізації української економіки необхідно розробити план розвитку, який допоможе суттєво підняти рівень життя в країні, заявив колишній міністр закордонних справ і екс-глава Мінфіну Австрії Міхаель Шпінделеггер на міжнародному форумі "Україна завтра", який проводить у Відні Федерація роботодавців України за участю найбільших профспілкових організацій України.

Реклама

"Сьогодні ми переживаємо історичний момент. Не потрібно пояснювати, яка ситуація склалася в Україні. Але Україну потрібно модернізувати. Є група, яка розмірковує над планом модернізації України. У нас є багато можливостей, щоб представити новий план розвитку країни", – сказав він.


За словами Міхаеля Шпінделеггера, експерти готові працювати, щоб розробити плани на майбутнє. "Економіка буде розвиватися тоді, коли піде зброю. До цього моменту у нас вже повинен бути план модернізації. Тоді прийдуть інвестиції і у людей буде майбутнє з більш високим рівнем життя. Але працювати потрібно інтенсивно, щоб розробити плани розвитку для України", – заявив він.


Міхаель Шпінделеггер також зазначив, що Австрія завжди виконувала роль "осі" Європи. "Наша країна завжди була мостом між різними сторонами, країнами. У Відні завжди можна було зустрітися і обговорити всі", – заявив політик.

Нагадаємо, мета міжнародного форуму "Україна завтра" – представити план модернізації України, обговорити механізми залучення в країну багатомільярдних інвестицій для реалізації плану. Захід організовано для того, щоб налагодити діалог з європейськими країнами для отримання підтримки в питаннях проведення реформ, відновлення економіки країни України і залучення необхідних для цього інвестиційних ресурсів.

В тренді
Apple розширить рекламний бізнес і потужно вдарить по доходах Facebook
Реклама

Складність економічної ситуації в Україні характеризують падіння ВВП в четвертому кварталі 2014-го на 15,2%, скорочення промислового виробництва в січні 2015 на 21,3%, падіння експорту в 2014 році на 13,5%, зростання офіційного курсу долара за останній рік з 8,93 гривень до 28,29 гривень за долар. Відтік іноземних інвестицій за 2014 склав 12,2 млрд. доларів (-21%). За оцінками Федерації роботодавців України, у 2014 році роботу втратили 400 тисяч осіб, в 2015 році кількість робочих місць може скоротитися ще на 1 млн. осіб.

У роботі форуму візьмуть участь понад 250 впливових бізнесменів і політиків з України, Австрії, Великобританії, Німеччини, Польщі, Франції. В якості партнерів для діалогу щодо виведення економіки України з кризи європейська еліта розглядає українських роботодавців і профспілки. "Вперше Європа, Європейський союз роблять ставку на Федерацію роботодавців і профспілки. Європейці щиро вірять, що це сили, які можуть сприяти проведенню реформ в Україні. Це дуже важливо, тому що Європа шукає партнерів в особі українського бізнесу і профспілок", – зазначив Глава Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ 12 лютого в ході засідання Ради ФРУ.

Проведення форуму "Україна завтра" передували два міжнародних круглих столи, які були проведені за ініціативою Німецько-українського форуму в 2014 році.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти