Українці розмістили 2,4 млрд грн на екологічному депозиті Укргазбанку

14 лютого 2020, 10:30

Актуально

Розміщені кошти спрямовуються на фінансування проєктів із захисту довкілля

Від моменту запуску унікального екологічного продукту Укргазбанку "ЕКО-депозит" українці розмістили на ньому вже понад 2,4 млрд грн своїх заощаджень. Про це йдеться на сайті банку.

Як зазначає прес-служба, розміщені кошти спрямовуються на фінансування виключно проєктів із захисту довкілля. А тому вклади українців, що зробили реальні внески в екомодернізацію країни, вже працюють для фінансування 63 енергоефективних проєктів. За підрахунками банкірів, цього достатньо для щорічного скорочення викидів СО2 на 75 тис. тонн, виробітку на 106,6 млн кВт*год на рік більше "зеленої" електроенергії для потреб понад 43 тис. українських родин, а також щорічне заміщення використання викопного палива на 86200 Гкал для опалення понад 26 тис. квартир.

Таким чином, українці власним прикладом доводять: для вирішення екологічних проблем не обов’язково мати мільйонні статки, а навпаки – кожна гривня важлива і дієва. Крім того, програма користується неабияким попитом серед клієнтів – про це свідчить статистика: з-поміж інших програм "ЕКО-депозиту" за час його дії віддали перевагу 70% вкладників "Укргазбанку", і цей показник постійно зростає. Зокрема, найбільш екологічно свідомі вкладники живуть у столиці, Черкаській та Полтавській областях.

Нагадаємо, Укргазбанк запустив "ЕКО-депозит" наприкінці 2019 року. "Відповідальний вклад" можна відкрити на 1-24 місяці, зі ставкою 12% річних. Валюта розміщення – гривня, долари США та євро. Виплату процентів передбачено в кінці строку або ж щомісячно. Детальніше з умовами розміщення такого екологічного вкладу можна ознайомитися на сайті банку.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти