Україна потрапила в світовий ТОП-5 по невдоволенню мешканців економікою

10 вересня 2014, 09:31

Перше місце в антирейтингу посіла Греція

Дослідницька компанія Pew Research оприлюднила результати опитування в 44 країнах світу, які показали, що жителі Греції демонструють найбільший рівень невдоволення економічною ситуацією в країні. Так, 97% респондентів в Греції сказали, що економічна ситуація в країні погана. Українці з показником в 93% зайняли четверте місце в цьому антирейтингу.

Реклама

Інші позиції у п'ятірці антилідерів належать країнам, які є найбільшими економіками Євросоюзу. На другій позиції італійці з показником (96%), ненабагато відстали іспанці (третя позиція, 93%). П'яте місце зайняли французи (88%).

Найбільш песимістичні очікування від майбутнього – також у європейців. Погіршення ситуації в економіці очікують 53% греків і 48% французів. Для порівняння, більше 75% жителів Китаю і Перу розраховують на поліпшення економічного становища. Серед розвинених країн головними оптимістами стали британці – позитивних змін в наступні 12 місяців очікують 45% жителів Великобританії.

Крім того, британці продемонстрували найбільш істотний прогрес в оцінці поточної ситуації – 43% опитаних оцінили її як хорошу, тоді як роком раніше лише 15% оцінювали ситуацію позитивно. Максимальне падіння позитивного рівня зафіксоване у Бразилії – з 59% до 32%

В тренді
Міст у Молдову і "золоті" огірки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Опитування проводилося з середини березня по початок червня серед 48,6 тис. респондентів.

Реклама

Нагадаємо, споживчі настрої українців досягли рекордно низького значення. На думку аналітиків, такі результати стали наслідком загострення військового протистояння в Донбасі, руйнування промислової інфраструктури регіону і триваючої девальвації гривні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти