Strakhovskyi group: ми будуємо, щоб ви насолоджувалися комфортом

31 травня 2017, 11:51

PR

Житло в передмісті Києва давно перестало бути просто дешевою нерухомістю. Сучасні забудовники, серед форвардів  яких знаходиться "Strakhovskyi group", не просто зводять будинки у доступній ціновій категорії, а й  створюють самодостатні і при цьому відмінно інтегровані в ритм київського столичного життя житлові комплекси з власною інфраструктурою. Тепер придбати квартиру в передмісті не означає вкласти менше коштів та отримати більше проблем. Разом з будинками будуються транспортні розв'язки, торговельні центри і розважальні зони, на перших поверхах житлових комплексів відкривають медичні  клініки та компанії, що надають різні послуги – від поштових до юридичних. Київ поступово розширює  свої кордони. Завдяки будівництву нових доріг і ремонту старих, а також оптимізації міських і приміських маршрутів громадського транспорту відстань в десяток кілометрів від міста часто долається швидше, ніж триває ранкова поїздка по київських заторах. Та все це виводить приміську забудову на якісно новий рівень.

Реклама

Майбутнє – за забудовниками з гнучким мисленням

Глава "Strakhovskyi group" Андрій Страховський глибоко впевнений в тому, що майбутнє будівництва – саме за передовими технологічними та інноваційними рішеннями. Разом з розвитком інфраструктури, якої так не вистачало першим приміським житловим комплексам, повинні розвиватися і самі будинки. Типові бетонні коробки безповоротно відходять у минуле, звільняючи місце новій культурі сучасної забудови, що стрімко розвивається. І ми пишаємося тим, що "Strakhovskyi group" задає тренд цього розвитку. Саме наша компанія вперше спроектувала і побудувала житловий комплекс за принципом "місто в місті": все, за чим мешканці класичних спальних районів звикли виїжджати в центр столиці, власники наших квартир можуть отримати, не виходячи за межі житлового комплексу. Ми закладаємо в проектах з самого початку та  реалізовуємо:

- Просторі приміщення для дитячих клубів та розвиваючих занять;

- Різні ігрові зони, включаючи футбольні поля та спортивні зали;

Реклама

- Тисячі квадратних метрів торгових площ,

а також облаштовуємо комфортні зони для коворкінгу, оснащені високошвидкісним підключенням до Інтернету. Тепер вираз "працювати вдома" набуває зовсім інший зміст.

В тренді
Шалені знижки і "незручні" купюри ПриватБанку – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Система "Розумного дому" – не розкіш, а частина повсякденності

Крім того, саме наша компанія вперше охопила системою "Розумний дім" не окремі квартири, а весь житловий комплекс повністю. За допомогою смартфонів наші мешканці можуть керувати відеоспостереженням, клімат-контролем, контролювати систему антизатоплення, підключатися до ip-домофону, а також користуватися послугами, що надаються з боку ЖЕКу. І, звичайно, ми ретельно продумуємо ті деталі, які зазвичай вважаються дрібницями: благоустроюємо і озеленюємо територію ЖК, прокладаємо зручні під'їзні шляхи і пішохідні доріжки, оцінюємо зручність розташування наших будинків щодо доріг та зупинок громадського транспорту. Ми віримо, що саме з дрібниць складається загальна картина по-справжньому комфортного житла. І наші переконання підкріплені престижною премією "Український Будівельний Олімп", яка видається лідерам в галузі будівництва. Житловий комплекс Сontinent в м. Буча був визнаний кращим в номінації "Smart-містечко: інноваційність, якість, доступність, Надійність".

top_continent_01

Реклама

Житло для всіх: комфорт і інновації  

У портфоліо "Strakhovskyi group" немає такого проекту, який застаріє в найближчому майбутньому. Принципово відмовившись від переваг отримання швидких дивідендів від стандартних методів будівництва, Андрій Страховський робить вибір на користь технологій, які стануть на потік тільки завтра. І поки вже використане нами в будівництві інноваційне рішення беруть на озброєння інші забудовники, в підготовлюваний під здачу новому комплексі "Strakhovskyi group" реалізовані нові ідеї, ще не набули широкого поширення, але вже мають відмінні технічні показники. Фундамент нашого успіху – це згуртована команда фахівців, кожен з яких працює не на миттєвий результат, а інвестує свої знання і професіоналізм в майбутнє. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому, а тільки продовжуємо рух вперед. "Strakhovskyi group" – ми будуємо будинки, в яких хочеться жити.

Ліц. Серія АД №035802, від 14.05.2012г, видана ІДАБК в м.Києві, ДАБІ України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти